0
clear
  • Modway Оставина Современата Модерна Тапациран Ткаенина Акцент Дневна Рака Стол Во Бело
  • -20%
  • -20%
Modway Оставина Современата Модерна Тапациран Ткаенина Акцент Дневна Рака Стол Во Бело

Modway Оставина Современата Модерна Тапациран Ткаенина Акцент Дневна Рака Стол Во Бело

DEN 6297.12

Достапност
Достапно за нарачка

TUFTED ФОТЕЛЈА - Уметнички и функционални, Оставина става современ шмек на безвременски копче-tufted седиште со својата квадрат профил и злато метал sled база, што го прави шик прилог на секој простор.КВАЛИТЕТ на ТЕКСТИЛ - На зацврсна ажурирање, овој дијамант-tufted дневна стол е тапациран во мека полиестер ткаенини и карактеристики густа пена баласт, кредитирање кадифен удобност и луксузен стил.УДОБНО СЕДЕЊЕ - Седи на врв на елегантни нерѓосувачки челик рамка, пространа седиште и широка дизајн на оваа акцент стол нуди флексибилност и ергономски поддршка со длабок џеб и суптилни recline.РАЗНОВРСНА САЛОН на самото МЕСТО - Идеален за во дневна соба, спална соба за седење, или entryway, оваа модерна стол е впечатлива ажурирање при додавање на функционална седишта простор, совршен за забавни или релаксирачки.АКЦЕНТОТ СТОЛ - Ова дневна стол освежува секој дом, стан, канцеларија, или мал простор за живеење, додека дополнување современа, модерна и средината век décors.Димензии : 30.5"L x 30.5"W x 28.5"Х. Боја : Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Преносливи со подароци.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Боја : Розова.Треба да с

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Што по

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Скриени површина.Поместена перница.Tufted седиште и nailhead уреденост на раката и базата.Димензии : 63" L x беа 25,

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

3 Прилагодливи Backrest : Оваа дневна стол донесува двевоедно дизајн.На backrest има 3 прилагодливи агли, кој не с

Лабава Назад и Тесни Седишта "Т" Облик Перница.Скатен Оружје.Материјал : Кожа.Боја : Зелена Нашите произв

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Please wait...