0
clear
  • Вокер Lumiled Dominica Современа Acacia Дрво Slatted Отворено Акцент На Маса, 20 Инчи, Браун
  • -20%
  • -20%
Вокер Lumiled Dominica Современа Acacia Дрво Slatted Отворено Акцент На Маса, 20 Инчи, Браун

Вокер Lumiled Dominica Современа Acacia Дрво Slatted Отворено Акцент На Маса, 20 Инчи, Браун

DEN 1463.76

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 20" H x 20" L x 18" В Направени со солидна acacia дрво , совршен за употреба на отворено.Вклучува 1 од страна на маса.Отпорен на различни надворешни елементи.Се применуваат тиково масло на секои 2-3 месеци.Боја : Кафена | Стил : Од Страна На Маса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мала внатрешна / надворешна страна на Маса; уникатна Terrazzo врвот со цврсто дрво нозе.Се користи како од ст

Ние сме многу среќни да служат за вас,Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите произво

Please wait...