0
clear
  • Kanu Surf Мажите Долги Ракави Platinum UPF 50+ Rashguard
  • -20%
  • -20%
Kanu Surf Мажите Долги Ракави Platinum UPF 50+ Rashguard

Kanu Surf Мажите Долги Ракави Platinum UPF 50+ Rashguard

DEN 481.68

Достапност
Достапно за нарачка

87% Полиестер, 13% Spandex.Машина За Миење.Raglan-sleeve rashguard кој стои јака и логото на градите.Kanu Surf претставува нашиот најнов осип чувари уште.Kanu surf, а сурфање и да пливаат начин на живот бренд, е добро познат по одлично се вклопуваат, функција и бои заедно со висок квалитет функционална облека за целото семејство.Сите наши осип чувари брз сува и функција на upf 50+ оценка да се блокира сончевите штетните зраци.Kanu осип чувари се дизајнирани за сурфери на сите нивоа, како и рекреативни спортист.Тие се одлични за патувања на плажа или на базен, како и за lounging наоколу.Појавување на стилови за деца се исто така достапни, така татковци и деца може да хит на плажа сцена како тим.Нашите platinum долг ракав осип guard е солидна и карактеристики центар градите лого.Достапен во s-2xl.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Не Затвор

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

80% Најлон, 20% Spandex 【Увезени, со најдобра услуга на клиентите】Ние ви препорачуваме сајт кои се однесуваат

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

Патент затворање.П : што Е патент / лизгачот пластични или метални?.Тоа е полуавто дека можам да го заклуч

100% Полиестер.Се повлече На затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Classic е технички домот,

Комбинација на Модата, Спортски, Секојдневен, Тенок и Класичен.82% Најлон, 18% Spandex.Осип Guard Стил : САМО сурфа

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

87% Полиестер, 13% Spandex.Машина За Миење.Raglansleeve rashguard кој стои јака и логото на градите.Kanu Surf претставува наши

Please wait...