0
clear
  • Само Љубовта на Жените Кадифен Pajama Панталони - Мал Плус Големина Пижами
  • -20%
  • -20%
Само Љубовта на Жените Кадифен Pajama Панталони - Мал Плус Големина Пижами

Само Љубовта на Жените Кадифен Pajama Панталони - Мал Плус Големина Пижами

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Машина За Миење.УЖИВААТ во МИРЕН НОЌИ : Само Љубовта е pajama панталони за жени се дизајнирани со помош на ултра-кадифен руно ткаенина дека се чувствува одлично на кожата.Спиење панталони имаат совршен тежина да се задржи топло и пријатно за сите преку ноќ без добивање непријатно топло.ДОНЕСЕ НАВИВААТ ЗА НОЌ ВРЕМЕ : ќе Ви се допаднат асортиман на убави графики и бои кои додадете малку забава на овие симпатична пижами за жените.Можете да се меша и натпревар на pajama bottoms со симпатична блузи да се направи секоја вечер навистина посебен.УДОБНО ЛАБАВА ОДГОВАРА : Ние дизајниран овие nighties за жените да им понуди доволно простор без да биде премногу обемни.Без разлика дали сте мал, плус големина или десно во средината, можете да добиете совршено се вклопуваат во големините кои се движат од XS-3 X.На pj панталони се опремени со контраст функционална drawstring за поединец одговара.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Едноставно ја фрли забава спиење панталони во машина за перење за кавга-бесплатно чисти.За разлика од другите pajama панталони, за тие да не ја изгубат формата или намали претерано кога се мијат, можете спасување на стрес на сметководството за намалување кога се одлучува за одговара.ИСКУСТВО на ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Само Љубовта е за сите за кои ви даваат најновите модата во најдобри цени наоколу.Овие спиење и lounging панталони исто така се направени со големо внимание на детали, вклучувајќи квалитет полите и цвест крои за вкупно издржливост.Кликнете "Додај во Кошничката' сега!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Машина за миење безбедно без прекумерно собирање.Се зборува за Cuteness не Постои ништо подобро од лизгање

5% spandex.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.МЕКА + ЕЛАСТИЧНА GISELE ТКАЕНИНИ : мешавина од buttery мека и кул на

57% памук, 38% rayon, 5% spandex.Сет содржи руно наредени врвот, долг ракав со палецот дупки и legging.контура thumbholes за

Ако сакате со "Лабава Фит", ве молиме цел еден ГОЛЕМИНА ДО отколку што обично се носат.Тоа може да биде та

5 cm / 25"Биста 104cm / 40 Модни Совети : Во Пролет или Есен, Ќе Можат да Носат Еден Пар На Патики или Палто за да с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 59% Памук, 36% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.С

4"Дното Должина 99cm / 38.9"Половината 65cm / беа 25,5"Задник 102cm / 40.9"Задник 113cm / 44.LSizeБлузи Должина 65cm / беа 25,5"Биста

Ниско железо ако е потребно ·Оваа симпатична опремени туника врвот е погодна за одмор, одмор, забава, ра

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Се повлече На затворање.Маши

Машина За Миење.МАЛ ПЛУС ГОЛЕМИНАТА : Големина Медиум ќе одговара Плус големини 14 до 16 Притоа, со ваква к

Повод : Одлична за двете затворен активности и активности на отворено како скијање, кампување, риболов,

100% Полиестер.Еластична Drawstring Половината затворање.Машина За Миење.ПРОСТРАНА FIT Нашите PJs се дизајниран

ПОДАРОК СЕТ ВКЛУЧУВА : .La Vie Est Belle Eau de Parfum Спреј, 3.4оз.La Vie Est Belle Негување Fragranced Лосион за Тело, 6.7оз.La Vie Est Belle

Се повлече На затворање.На ткаенина ribсплетам мека еластичен материјал, лесен и удобен за носење.Повик с

Топ белешки се Бадем, Кафе, Бергамот и Лимон.Блискиот белешки се Тубероза, Јасмин Sambac, Портокалова Боја, O

Патент затворање.Функција : овој долг ракав две парче сет функција со v вратот обична боја sweatsuit тренерки

100% Viscose.Се повлече На затворање.Ова три парче pajama панталони дневна сет доаѓа со една мека camisole, соодветен

Различни бои донесе различни расположенија за вас секој ден ·Повод : Погоден за еден неврзан секојдневн

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Женска Мики Маус & Пријатели пижами.Бо

Патент затворање.Функција : овој долг ракав две парче сет функција со v вратот обична боја sweatsuit тренерки

Please wait...