0
clear
  • Neleus Мажите Компресија Baselayer Атлетик Тренингот Т Кошули
  • -20%
  • -20%
Neleus Мажите Компресија Baselayer Атлетик Тренингот Т Кошули

Neleus Мажите Компресија Baselayer Атлетик Тренингот Т Кошули

DEN 352.32

Достапност
Достапно за нарачка

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на ГОЛЕМИНАТА на табелата на третата слика да изберете соодветна големина.Не триење ткаенина материјал со одлична еластичност и цврстина.Напорно тренирам и ќе остане сува во овој лесен мажите кратки ракави обука кошула.Брз Сува ткаенина & Влага Транспортен Систем фитили пот & суши брзо.Погоден за сите сезони (обука, бејзбол, кошарка, фудбал, Американски фудбал, Клеча, тежина обука, циклус, јога, rashguard, скијање, сноубординг, сите временски спорт).Neleus е роден во 2008 година ,со својот уникатен концепт за дизајн, одличен квалитет и удобно клипинг, има добие луда љубов од клиенти.Како повеќето енергетски бренд, Neleus е посветена да обезбеди иновативни и цена-friendly спорт стоки.Технолошкиот квалитет е приоритет на производите на компанијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Употреба : Речиси секој за Дома Декор Цел како Прави Голема Софа, Каучот, Дневна Соба, Спални соби, Дома

PRIMODE Трајни Празник возен дрво складирање торба со 3 тркала, Силна солзадоказ оксфорд материјал тешки по

Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Микрофибер.Еластична затворање.Чудовиште Jam малку момчиња две парче

Доаѓа со винил размавта за сите двојни проверки.Само се лизга размавта помеѓу проверки за да се создаде

Мека на допир и удобно се чувствуваат.Исто така, тоа е згодна декоративни парче за дома, тремот, sunroom, дне

★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се направени од ефикасна комбинаци

РЕАЛНИ – Премија меки играчки дека изгледа како реална е можно и се уште се даде голема гушка.ФАКТОТ ОЗН

????100% ЗАГАРАНТИРАНО!Дали ова доаѓа со гаранција за парите назад?ДА!Купувањето доаѓа со целосна 30ден без

Мултислоеви безбедно платно за да ја заклучите температура, да ги задржи топло подолго време.Прозорецо

Директна замена се вклопува и се врши како на оригинална опрема за посебни возила.Сигурен fit прецизнос

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Совршен За Внатрешна И Надворешна Употреба : Овој 16 AWG Светло Должност Моќ Проширување Мозок Е Направен

Кога нормалните моќ е абнормален, на резервни моќ работи одеднаш, затоа што обезбедува continuirty, сигурност

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VXB7)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

Високо Квалитетен Материјал Цврсти штала вратата се повлече и да се справи е изградена на тешки матери

Зачувување на вашите алатки, спортска опрема или чистење материјали од патот и во System Build Шеф Ѕид Кабине

На вентил за да се покрие заптивка withstands на стресот на две површини зголемување, намалување, warping и триењ

【????ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА????】Елката складирање торба е направен на силна, водоотпорен, и солзадоказ 600 D окс

ГОЛЕМИНА : 12" x 20" Отворено Перница Insert (2 парчиња).ТКАЕНИНИ : Фирма полиестер цврсти бели мазна заврши рабо

Please wait...