0
clear
  • Калвин Klein Девојки Бермуди Шорцеви
  • -20%
  • -20%
Калвин Klein Девојки Бермуди Шорцеви

Калвин Klein Девојки Бермуди Шорцеви

DEN 306.96

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 76% Памук, 23% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.КАРАКТЕРИСТИКИ на Оваа девојки 5 џеб тексас кратки карактеристики слаби fitt, супер меки водат тексас платно, со рол-up cut-off полите & lurex задниот џеб везови.РАБОТИ ДОБРО СО Оваа девојка е краток е совршен за секојдневно.Го спарите со tees, тенкови, руно hoody, тексас јакна, патики или сандали за луксузен изглед.Совршен за повик носат, кул дена или lounging наоколу.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ Ние се користи високо квалитетни и меки материјали.Тоа не само што изгледа фантастично, исто така, се чувствува одлично.Одам да го состави таа ќе сакаат да носат повторно и повторно.АВТЕНТИЧНОСТА на Нашите производи се 100% Автентични.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Оваа ставка го прави одличен подарок за секоја девојка.Модерен облека за деца, сите родени од една единствена точка на гледање.Чиста, игрива и поп.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

Антилизга гумени единствена за подобра контрола на движење за да се избегнат повреди.Удобен кука и јамк

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Супер лесни и флексибилни само како ч

Гумен ѓон.Дизајн во САД.Монтажа : Кандидира Мали.Ве молиме цел половина големина поголем од вообичаенот

жените кожни мокасини секојдневен круг пети лизгана moccasins мека комфор на возење одење станови чевли опт

Термопластични Elastomers единствена.УДОБНО : Овие девојки фустан чевли за цвет девојка се облекуваат се нап

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Дизајн во САД.Монтажа : Канд

И тие се навистина големи подароци за вашите мали девојчиња.Овие се совршени подароци за деца девојки и

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

Слајдовите.жените влечки широк ширина со мемориска пена жените влечки со гумен ѓон жените влечки со пет

жените кожни мокасини секојдневен круг пети лизгана moccasins мека комфор на возење одење станови чевли опт

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 76% Памук, 23% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.П

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.жените влечки широк ширина со меморис

Микрофибер.вештачки единствена.Paints : Медиум (Б), Широки (D).Поместена Footbed.Скроени и Трендовски.Декоративн

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кожа и Синтетички.Увезени.Синтетички

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

Големината Марка На чевли Е Азија Големина на Број.платформа за жените женска лак за поддршка на мемори

5" Големина : 40 НАС : 8.Нашиот женски чевли наследат изглед на женска чевли и додадете повеќе стилови за да

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

ОДГОВАРА ДИЗАЈН : Високи потпетици за малку девојки дизајниран според нога облик на Американски девојк

Гумен ѓон ⭐ ВНИМАНИЕТО : ве Молиме забележете големината на табелата на производот сликата, така што да

Please wait...