0
clear
  • Lenox Сојузна Platinum Коска Кина 5-Парче Место на Поставување, Услуга за 1, Бело -
  • -20%
  • -20%
Lenox Сојузна Platinum Коска Кина 5-Парче Место на Поставување, Услуга за 1, Бело -

Lenox Сојузна Platinum Коска Кина 5-Парче Место на Поставување, Услуга за 1, Бело -

DEN 3479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува вечера порција, салата/десерт плоча, леб тие encircle на нога и rim и трага на страничните рабови на дршката.Пет-парче прилагодување вклучува 10-7/8-инчен вечера плоча, на 8-1/4-инчен салата/десерт плоча, со 6-3/8-инчен леб и путер плоча, 6-инчен чинијата, и 6-унца нозе teacup.Местото на поставување е машина за миење садови-безбедно и се покриени од страна на животот замена политика.Lenox, исто така, прави serveware, flatware, и додатокот парчиња во Сојузната platinum шема. Емили Bedard What е во Кутија 1 место на поставување.Поставете поставката се состои од : 10-7/8-инчен вечера плоча; 8-1/4-инчен салата/десерт плоча; 6-3/8-инчен леб/путер плоча; 6-унца teacup; 6-инчен чинијата. 5 парчиња вкупно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Услуга за 6 вклучува 6 10.75" вечера плочи 6 8.25" десерт плочи 6 8" супа чаши 6 6.5" овошје чаши 6 12 оз чаши.Serveware в

За повеќе детали, ве молиме погледнете на вистинскиот производ ★Рачно изработени★Вистински рачно изр

●Спецификации : Име : Исклучителна dinnerware sets Configuration : 30парче set Packing : shockproof packing Material : Порцелански●Листат

NNERWARE СЕТ СОДРЖИ : 4*10in вечера плочи, 4*8in салата плочи, 4*22oz 6in чинии, 4*14oz чаши.Материјал : Направени од бамбус

30 парчиња на црно ●Поставена на дневен порцелански садови е дизајниран за да ги импресионираат своите

◈ДОМОТ на HIGHEND КОСКА КИНА◈различни цвет декорација на dinnerware колекција даде оваа dinnerware постави својата

Тоа се карактеризира со силен еластичност, што е пријатно да се чувствуваат.Отпорни на голема температу

Покривање на tabletop Основите за опуштено оброци со семејството и пријателите, овие секојдневниот јадења

????【Прекрасен Дизајн】На елегантен дизајн додава посебен визуелен карактеристични за да dinnerware сетови.С

Елката DINNERWARE СЕТ : 30 парче вечера плоча поставена за Божиќ, 6 x 3.15 инчен првенство, 6 x 5.75 инчен чинијата, 6 x 7

табела шатор знак, ПРАЗНО ЗНАК, 3" X 1 1 / 2", од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Стручна и организирање на изглед.Шатор д

Исклучителна изработка и секое парче е тесно scrutinised,за да се обезбеди што ќе се примени да работат норм

Сет вклучува : 7 Оз, 6 Чаши + 6 Чинии, Купот 3.5"W X 2.5"H, Чинијата 6", 6x Вечера Плоча 10.5"W, 6x Супа Плоча 9"W, 6x Десерт П

92 инчен вечера плочи, 6 x 8.Машина за миење на САДОВИ И МИКРОБРАНОВА БЕЗБЕДНО : Направен од висок квалитет

Да научат како да се подготви многу животни со само користење на вашите раце и прсти.Доаѓа со лесен чеко

Круг dinnerware set – згодна 16парче колекција обезбедува целосна вечера услуга за четири луѓе W / вечера плочи

Нашата вечера чинии, чинии и чаши се вклопуваат и во поголемиот дел од шкафот и јадење рек дека можете да

18парче dinnerware сет на чинии и чаши; услуги за 6 ABодделение порцелански за секојдневна употреба; лесни уште

Пластовидно јадења во собата може да се безбедно сместени во шкафот да се спаси повеќе простор во вашат

Посветен на обезбедување на високо квалитетни порцелански вечера услуга sest во секојдневниот живот.Во к

табела шатор знак, ТОПЛА ВОДА, 3" X 1 1 / 2", од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Стручна и организирање на изглед.Шатор ди

Please wait...