0
clear
  • Еден Автоматски Се Види Winder Супер Тивок Мотор Shaker Складирање Организатор 3 Ротација На Чекање
  • -20%
  • -20%
Еден Автоматски Се Види Winder Супер Тивок Мотор Shaker Складирање Организатор 3 Ротација На Чекање

Еден Автоматски Се Види Winder Супер Тивок Мотор Shaker Складирање Организатор 3 Ротација На Чекање

DEN 1579.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Погоден За Повеќето Часовници : Погоден за повеќето часовници.Материјал : види winder со парична казна солидна МДФ изградба, користење на пластични прозорец, СТП кожа површината и мека мемориска пена лагер.Погоден За Повеќето Часовници : погоден за повеќето часовници, перница е прилагодлив со отстранување на пломби од внатре, accommodates различни види големини.Лесен за Употреба : Plug во power за да го вклучите се префрлат на задржете го види во место.Ви благодариме!2.Имајте досадни бучава далеку од вас.Лесен за Употреба : plug во power за да го вклучите се префрлат на задржете го види во место,излизгајте го поклопецот ги штити вашите часовници од прашина.Екстремно Тивка : екстремно тишина мотор, ветување континуирано да се работи со исклучително тишина, да ги задржи досадни бучава далеку од вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија у

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

【СУПЕР ТИВОК МОТОР】Усвојување на Јапонски Mabuchi Мотор,Исклучително тивок и долготраен, работи без буча

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

Карактеристики 15 програмиран settings совршен за повеќето часовници Механизам.Како секоја единица е наред

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прика

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

* За автоматско часовници тестирање и да се види winder алатка Автоматско Види Winder Часовничар Поправка Ала

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува...

Please wait...