0
clear
  • Hanes Крајната Бебе Zippin 2 Пакет Руно Панталони со Страна Патент
  • -20%
  • -20%
Hanes Крајната Бебе Zippin 2 Пакет Руно Панталони со Страна Патент

Hanes Крајната Бебе Zippin 2 Пакет Руно Панталони со Страна Патент

DEN 364.80

Достапност
Достапно за нарачка

74% Памук, 26% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Патент прави промена на бебето полесно и нашиот заштитен патент панел и џеб држи патент далеку од бебешка кожа. 4-начин се водат обезбедува совршено се вклопуваат.Супер мека, еластична ткаенина се движи со бебето. 4 едноставна големини на располагање во 6 месец зголемувања и одговара на бебето подолго.Hanes Крајната Zippin 2 Пакет Руно Панталони беа дизајнирани со патент да се направи промена на бебето полесно.Тие се на располагање во 4 едноставни големини да се вклопи бебе подолго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

OmniShield ви помага да останете чисти и суви со противењето на апсорпција на течности, за разлика од повеќет

74% Памук, 26% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Патент прави промена на бебето пол

Im 58" и 133lbs, добив Голема, тоа се вклопува мене совршено, тоа го Сакаат!.Мерењата може да се исклучи од + / 0.Н

【Топло & Супериорен Ткаенина】површинскиот слој е користење на квалитетни ткаенина која е windproof, водоот

OmniФитил брзо се движи влагата од кожата во ткаенина, каде што таа се шири низ површината за брзо да исчез

95% Rayon, 5% Spandex.Drawstring затворање.Машина За Миење 【СТАНДАРД НАС ГОЛЕМИНА】 S : (Половината25.28"Должина40.16"); M : (П

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Надворешниот Материј

Четири Патент Џебови Чувајте ги вашите вредности безбедно 【Топло & Супериорен Ткаенина】површинскиот

◆Материјал : се Водат Coton и Полиестер ◆Облека, нега,машина за миење ладно / висат сува / рака мие, се пре

OMNISHIELD Оди напред, обидете се и да се валкани.На Колумбија сабота Трага Водат Жадувам е направен за отвор

затворање ◆Дизајн : Меки, лесни, дише ◆Брза испорака : Рок од 715 дена да пристигне, Забрзана испорака сам

За безбедно чување на вашите вредности и мали предмети, како што се телефони, клучеви, карти, мапи, види с

95% Полиестер, 5% Spandex.Drawstring затворање 2 пред патент џебови и 1 право задниот дел патент џебови за помагање н

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.МАК КОЛЕКЦИЈА : Официјално Лиценцирани од

【ПОГОДЕН ЗА МУЛТИПОВОД】 Оваа Џогирање панталони е, исто така, Тренингот Панталони, Спортски Панталони

Машина За Миење.Надворешниот Материјал : Памук Внатрешниот Материјал : Тери.Возраст Опсег : 324months, ве мол

Копче затворање.OmniShield ви помага да останете чисти и суви со противењето на апсорпција на течности, за ра

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Drawstring за

Please wait...