0
clear
  • SMARTSTANDARD 13 Нозе Тешки Двојно Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет-Мирно и Тивко-Вклучува Детални Инсталација, се Вклопуваат 40 Широк Doorpanel (J Форма за Пропелер) Црна
  • -20%
  • -20%
SMARTSTANDARD 13 Нозе Тешки Двојно Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет-Мирно и Тивко-Вклучува Детални Инсталација, се Вклопуваат 40 Широк Doorpanel (J Форма за Пропелер) Црна

SMARTSTANDARD 13 Нозе Тешки Двојно Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет-Мирно и Тивко-Вклучува Детални Инсталација,

DEN 2327.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС? : Со 1/3 од пазарната цена, ќе може да се добие ист квалитет на производите тука!Премиум квалитет хардвер комплет се обезбеди, заедно со целосно клуч на рака искуство.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : стручна настава и услуги на клиентите тим ви помогне да ги реши сите инсталација проблеми, во време.Заштедите на трошоците за наоѓање на Столар или декорација тим.ПАКЕТ содржи : А Штала Вратата за Полнење(2x 6.5 FT Шини, 10x Железнички Поддржува, 4x Ролки,4x Врата Застанува,4x Крајот Капи,2x Кат Водичи,1x Железнички Приклучок, 1x Hex Клуч, Пред-drilled дупка spacer е 16" за Американската ѕид студ;Може да биде инсталиран на двете дрвени ѕид и бетонски ѕид.Се работи за двојни врати;Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите. *ВРАТАТА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.ВРАТАТА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : 150-220lb, Одговара на врата завртување на ширина : 36"- 40", која Одговара на вратата панел дебелина : 1 3/8" 1 3/4".НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ВАШИОТ ДОМ : овој модерен шмек на класичната штала врата не само што заштедува простор, тоа им овозможува на способноста да се отворат повеќе соби без навреденост од занишан вратата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

47 inch Package вклучува : 24 x Гума зима голф tees (6 групи, 4 парчиња по собата)Забелешка : Прирачник за мерење, ве мо

【Добар Спектар на Големини】Вежба во собата има сите најчестите битови потребите за повеќето домашни п

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VXB7)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

Трајни Јасно Пластика Коверти : Убав квалитет.Ги користите за да се подредат и да се заштити вашите доку

Мултислоеви безбедно платно за да ја заклучите температура, да ги задржи топло подолго време.Прозорецо

Употреба : Речиси секој за Дома Декор Цел како Прави Голема Софа, Каучот, Дневна Соба, Спални соби, Дома

Trixie 2ката natura зајакот повлекување дрвена конструкција и извалкан борови водоотпорна завршница ќе издрж

Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Микрофибер.Еластична затворање.Чудовиште Jam малку момчиња две парче

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron

Точка Име : Предни и Задни Пропадна Плоча / Оска Заштита Плоча.Погоден за 1 / 10 рк роботот автомобил TRX6 G63 G50

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

Лекување за деца на возраст од 6 и нагоре.Воведување на младиот и надежен дивиот свет експерти во светот

Никогаш не се грижите за исчезнува.High definition слика отпечатоци на платно со живописни бои на дебели висок

РЕАЛНИ – Премија меки играчки дека изгледа како реална е можно и се уште се даде голема гушка.ФАКТОТ ОЗН

Содржи (1) resealable торбичка, секој со 20 одделни јазичиња на машина за миење садови сапун во внатрешноста.Пр

Please wait...