0
clear
  • КРАТУНА Faux Кожа Кочии Дневна,Ергономски Затворен Стол,Модерен Долго Безделник,Слободно време Стол Остатокот Троседот Кочии за Home/Канцелариски Мебел (Brown)
  • -20%
  • -20%
КРАТУНА Faux Кожа Кочии Дневна,Ергономски Затворен Стол,Модерен Долго Безделник,Слободно време Стол Остатокот Троседот Кочии за Home/Канцелариски Мебел (Brown)

КРАТУНА Faux Кожа Кочии Дневна,Ергономски Затворен Стол,Модерен Долго Безделник,Слободно време Стол Остатокот Троседот

DEN 1159.20

Достапност
Достапно за нарачка

СОЛИДНА STRUCTRUE : На конвертибилен кочии салон е покриен со висок квалитет вештачка кожа, благородна и елегантен.На кочии дневна стол димензија е:69.75"L x29"W x33.75"H и силна структура лесно може да се одржи до 200300 фунти.УДОБНО ERGONORMIC КОЧИИ: Ако се чувствувате уморни, можете да го трансформира позиција во насочат да ги нап.Додека вие сакате да се види филмови или читање книги, на backrest ќе го поддржи вашиот назад совршено.ОПТИМИЗИРАТЕ ВАШИОТ ПРОСТОР : Идеален за дневна соба, гостинската соба, или ден слично, на Кочии Салон е стилски, разновиден парче навистина.совршен за кога имате гости во текот на ноќта, или само сакате да се земе една тивка catnap.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Нема повеќе да се грижи за истури кафе!Вода-отпорни faux кожен тапацир и chromed позлатен нозе може да се чистат со влажна крпа и благо чистење.ЛЕСНО се СОБЕРАТ&ТЕШКИ : Ова Кочии Стол е многу лесно да се соберат.Сите додатоци се вклучени во пакетот, можете да завршите со монтажа во кратко време.Тешки Дрво Рамка стабилна челик нозе придонесе за стабилноста на изградбата.Боја : Кафена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

Скриени површина.Поместена перница.Tufted седиште и nailhead уреденост на раката и базата.Димензии : 63" L x беа 25,

3 Прилагодливи Backrest : Оваа дневна стол донесува двевоедно дизајн.На backrest има 3 прилагодливи агли, кој не с

Лабава Назад и Тесни Седишта "Т" Облик Перница.Скатен Оружје.Материјал : Кожа.Боја : Зелена Нашите произв

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Преносливи со подароци.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Боја : Розова.Треба да с

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

TUFTED ФОТЕЛЈА Уметнички и функционални, Оставина става современ шмек на безвременски копчеtufted седиште с

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Што по

Please wait...