0
clear
  • GOLAIMAN Восок Фустан Чевли Laces Круг Oxfords Shoelaces Кожени Чевли Чипка За Мажи Жени
  • -20%
  • -20%
GOLAIMAN Восок Фустан Чевли Laces Круг Oxfords Shoelaces Кожени Чевли Чипка За Мажи Жени

GOLAIMAN Восок Фустан Чевли Laces Круг Oxfords Shoelaces Кожени Чевли Чипка За Мажи Жени

DEN 1044.00

Достапност
Достапно за нарачка

Памук,Кожа.Направени од премија од 100% памук со восок слој за подобрена сила, вода repellence и издржливост.Достапен во 6 бои за да изберете од, совршен за се меша и натпревар. 5 поинаку должини (од 28" 54"), за компатибилност со речиси било чевли.Доаѓаат спакувани во мала кутија за око-фаќање на презентација и испраќање како подарок.Нашата цел во Мандарина е 100% гостин задоволство, вашето барање и повратни информации ќе се одговори whithin 24 часа.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.GOLAIMAN восок фустан чевли laces се направени од 100% памук, и восок слој ги прави отпорни на вода за поголема трајност.На восок shoelaces се достапни во 6 различни бои и 5 различни должини за да додадете завршувањето на допир за да се облекува чевлите, се вклопуваат совршено за повеќето фустан чевли, wingtip oxfords и chukka чизми.За разлика од додавање на чувство на модата на вашиот сопствен обувки, испраќање на нив како подароци, исто така, ќе биде добар избор, како што е нашата laces се спакувани во мало поле.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одлична за сите патики висока врвот патики, спортски, тенис, кошарка, бејзбол, одбојка чевли, чизми и пов

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

полипамук.Овална Атлетик Shoelaces одговара за Патики и Секојдневен чевли.Овална Shoelaces / Половина Круг 1 / 4" Ч

По вертикална haning без пресврт и да се присилува тоа ќе изгледа подобро.Ако не ви се најде за појавување н

Полиестер,Најлон.СОДРЖИНА : 32 парови (64 laces) на рамен shoelaces во 16 различни бои во еден сет ќе се продаваат за

Големината ќе се разликуваат во зависност од бројот на претходно биле вклучени или отвори го имате во в

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Еластична.Увезени.Збогум Вратоврска.Ставање на чевли е толку лесно како носи чорапи.Не често свиткувањ

Се повлече На затворање.Клучни зборови : плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли чевли го

Обидете се да нога наоколу во чевли или застане и да се шетаат за да бидете сигурни дека тие се удобно, се

Ќе биде изненадување тоа што буквално се 2 пара(4 индивидуални laces)што е доволно за 2 пара чевли кога цел "1

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

>Пакет содржи : 1 Парови (2 Парчиња)Како да се избира големина : >За повеќето точни чевли се вклопуваат, раз

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Благодарам многу.жените со рамни сандала мажите рамен сандала чипка санд

Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голема Shoelaces за Патики, Чизми и Чевли.Да се разменуваат на вашата момента

Нема повеќе laces доаѓање врати назад за време на вашиот бегство, циклус или фитнес сесии.Објектот мора да

Еластична,Силикони.Висока Затегнувачка Цврстина Направен од висок квалитет на еластична и nontoxic силико

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голем

Please wait...