0
clear
  • KIMISS Мотор на Возилото Rubbers АТВ Нога Педалот за Гас за Контрола на Брзината на Универзал за Електрични Велосипеди, Скутери, АТВ
  • -20%
  • -20%
KIMISS Мотор на Возилото Rubbers АТВ Нога Педалот за Гас за Контрола на Брзината на Универзал за Електрични Велосипеди, Скутери, АТВ

KIMISS Мотор на Возилото Rubbers АТВ Нога Педалот за Гас за Контрола на Брзината на Универзал за Електрични Велосипеди,

DEN 638.16

Достапност
Достапно за нарачка

【Универзална Компатибилност】Овој Нога Сопирачките на Возилото се чувствува солидна кога се притиснати, речиси универзална, погоден за електрични велосипеди, скутери, atv настана, итн.Оригиналната стандард, директна замена за вашите стари или скршени еден. 【Едноставно да се Жица】 гума спојки поклопецот е многу лесно да се инсталира ако знаете малку за e-велосипеди.Три жици, позитивни+, негативни и сигнал жица, не може да тргне наопаку, совршена замена за вашата штета или да се носат.Универзална одговара за електрични велосипеди, скутери, АТВ итн.Отпорност на абење и против пролизгување, тоа ни даде многу пријатно, мрзливи возење. 【Професионални и Напредни】Сите наши нога контрола на брзината, штипки се направени од страна на машина производители, па да знаете делови се дизајнирани за машини ние ви препорачуваме совршено.Отпорност на абење и против пролизгување, тоа ни даде многу пријатно, мрзливи возење. 【Прилагодливи】педалот За гас на возилото е целосно прилагодливи и со кабел собранието, а тоа е многу лесно да се качи.Оригиналната стандард, директна замена за вашите стари или скршени еден.Лесна инсталација, без дополнителна исправка.Направени од високо квалитетна ABS пластика и издржливи во употреба.Универзална одговара за електрични велосипеди, скутери, АТВ итн.【Флексибилни и Издржливи Гума Педалата】Оваа електрични нога педалот за гас педалата поклопецот е направен од високо-квалитет појачани гума за да се обезбеди максимална флексибилност и издржливост за долгорочна употреба.Направени од високо квалитетна ABS пластика и издржливи во употреба.Лесна инсталација, без дополнителна исправка.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја прво проверете опис на производот за добро решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Fitment】 : HECASA багажникот спојлер крило компатибилен со 20142019 F80 М3 Седан сите модел, 20122019 F30 3 серии на сите 4

Одговара најмногу Рачен менувач возила ќе се 3 нерѓосувачки тема адаптери.Се вклопува одлично на рака 53m

Ве молиме проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило

Одговара За 20112016 Scion тц сите модели.Стил : OE Стил Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : Црна Нас

Патент Одобрени.Вклучени 50in LED светло бар.отстранлив црвено Црн Коњ логото страна плоча (можете да ја ме

Дел : Фендер Insert (Внеси).ОЕМ Број : CJ5 Z16228 AA Partslink Број : FO1266100 Производителот Дел Број : 588 A34 KL.Прецизно дизај

Одговара За 20112016 Scion тц.Стил : OE Стил Материјал : АБС Боја : Цемент Сива Металик #1 H5 Пакетот Вклучува : 1x Баг

Направени од авион одделение палка алуминиум.Елоксирани за траен заврши.Инсталира во секунди.ЗАБЕЛЕШК

Патент Одобрени.Носи до 150 кг товар.Правобложени црна 4 инчен дијаметар челик цевки.Светлината плоча мож

Компатибилен Со 1521 Bnez W205 CКласа 4 Door Седан.Стил : AMG Стил Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : На

Правец на deflector направени во Европа.Наменска Maserati BI Turbo 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 80% Намалување

★Пакет вклучува : 2 buc АДУТ Издание Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.1" x 1.1" ★Автомобил амблем е метал за автомо

Фендер Хром Намали Сет за лево / возачот и право / патникот страна.Материјал : ABS пластика, хром финиш.Комп

Ве молиме Проверете Ги Fitment Информации Ние Листата Во Опис на Производот Дел Да Бидете Сигурни дека овој

Оваа Задните Покривот Спојлер одговара за Замена за 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Хонда Граѓански Седан V3 Направен о

【Лесна инсталација】Лесен за монтажа, на грб со лепак, па можете директно да лупам и се држи,не дупчење п

Додадете стил на вашиот пикап камион со Одат Носорог е Спорт Бар 2.0 Тоа е универзална одговара спортски

Наменска за "Опел", Опел GT 2007, 2008, 2009 година.Патуваат на автопат брзина за неколку часа повеќе не е исцрпув

Патент Одобрени.Тешки Потера Полици додадете кабината над складирање.Специјално дизајниран да се вкло

Вертикално Водени Производи 7040 Wind Stopper Цврст Црна Најлон со Јасни Винил Прозорец Поларис Ranger Полна Гол

Бранител 110 / 130 Станица Вагон или Двојно Кабината Пикап 4 Точка Топво Тек Кафез.Дел# RBL1383 SSS.Возила : Бранит

Лесен за инсталација : На Тесла Модел С задниот спојлер крило имаат само лепило на грбот,директно испушт

Дел : Воланот Отворање и Крилата на Вратите.ОЕМ Број : 1 MP39 RXFAE Partslink Број : CH1290106 Производителот Дел Број : 88

Надградба на внатрешниот изглед на вашиот автомобил, и тоа ќе се обезбеди единствен и стилски декорациј

*Добар Fitment : Ова предниот браник усна спојлер е добро одговара за BMW 2 Серија F87 М2 Купе 20162018, не за М2 Конку

Правец на deflector направени во Европа 80% Намалување во правец на експлозијата & бучава.Подигнување или спу

Please wait...