0
clear
  • Ли Жените Sculpting Тенок Одговара Повлече на Бермудски Краток
  • -20%
  • -20%
Ли Жените Sculpting Тенок Одговара Повлече на Бермудски Краток

Ли Жените Sculpting Тенок Одговара Повлече на Бермудски Краток

DEN 508.80

Достапност
Достапно за нарачка

98% Памук И 2% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Средината на пораст, тенок одговара, се повлече на Бермуди.Одликувајќи се со повлече на еластична корселе и кавгата ткаенина ивица на дното нога отворање.Функционална се види и да се врати џебовите, пред лажичка џебови и лета се faux.Подемот : 10.5 инчи, нога отворање : 17.5 инчи, inseam : 10 инчи.Производ Мерења беа направени со користење големина 10. Ве молиме имајте на ум дека Мерењето може да варираат во зависност од големината.Исто како и на нашиот основач, H. D. Lee, наша страст е да им помогнеме може да направи луѓето да стори повеќе.Ние сме посветени на дизајнирање на облека која се согласува на вашето тело, што ќе ви овозможи да се движат низ животот слободно.Ние ви помогне да се бркаат во работите кои ви донесе радост и смеа.Работи кои го прават бестрашен и се надевам дека поради вашата страст е она што те прави единствена.И што се движи вас, се движи нас.Се движи вашата Ли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ткаенина е со добар квалитет.Можете да одговара на flowy фустан со вашите омилени потпетици за моден изгле

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Нашите Девојки Перформанси Tee Кошула Фуста

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.МАК КОЛЕКЦИЈА : Официјално Лиценцирани од

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повл

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Суво Чистење Само.Нежните ткаенини на

✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄ партија плажа свадба фустани за жени женска летни фуста

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Рака Мие Само.Украсе

Суво Чистење Само.Нежните ткаенини направи тоа drape во најпознатите додворувања начин.Миење : ве Молиме м

Суштински Симпатична Фустан за Пролет, Лето и Есен, Само еден фустан може да ги задоволи вашите една год

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повл

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно.Здолништа и половината не се strecthy, ве молиме м

Рака Мие Само.Внимание 1 : Цветни Печатење е случаен,не можевме да се гарантира позиција на цветни печати

Суво Чистење Само.Нежните ткаенини направи тоа drape во најпознатите додворувања начин.Миење : ве Молиме м

Еластична.Еластична затворање.Машина За Миење.Направени во Камбоџа.Машина за Миење со ладна вода, секог

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само ●1 : Материјал : 90% Памук

Рака Мие Само.Внимание 1 : Цветни Печатење е случаен,не можевме да се гарантира позиција на цветни печати

Рака Мие Само.Внимание 1 : Цветни Печатење е случаен,не можевме да се гарантира позиција на цветни печати

Please wait...