0
clear
  • TYFYB Prong 30 Amp RV Моќ Влезот Кутија NEMA L5-30 3750W за Трансфер Прекинувач,RV Моќ Генератор Влезот Кутија 125V
  • -20%
  • -20%
TYFYB Prong 30 Amp RV Моќ Влезот Кутија NEMA L5-30 3750W за Трансфер Прекинувач,RV Моќ Генератор Влезот Кутија 125V

TYFYB Prong 30 Amp RV Моќ Влезот Кутија NEMA L5-30 3750W за Трансфер Прекинувач,RV Моќ Генератор Влезот Кутија

DEN 1800.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет : пред влез влезот има водоотпорна пролет корица која се затвора кога не е во употреба за заштита на влезот од елементи.Спецификација : Компатибилен со генератори се опремени со 3 prong,30 amp штекер,Напон : 125 V,Тековната Оценка : 3750 W ,Конфигурација : NEMA L5-30. Funciton : Влезот има навој јака за побезбедна поврзување на кабелот за напојување.Таму ќе биде на зелено светло на флип капак кога приклучување во генератор мозок и дополнување на генераторот.Најдобар дизајн : Постојат големи инсталации простор, и го олеснува преку-во.На предната страна од кутијата е пренослив за лесно поставување и жици.Заштитна капа огради надолу за да се создаде вдп печат кога не е во употреба.Широко Компатибилен : 3 Prong 30 Засилувач Моќ Влезот Кутија за Поврзување на Генератор и Трансфер Прекинувач.Широко примена во Електрични Жици, Home/Градина.Опис : 100% Сосема нов и никогаш не се користи.3 Prong 30 Засилувач Моќ Влезот Кутија за Поврзување на Генератор и Трансфер Switch Inlet карактеристики на навој јака за повеќе безбедна конекција за да моќ cord Protective капа огради надолу за да се создаде вдп печат кога не е во use Non-метален смола комплет вклучува knockouts за крајна жици flexibility Compatible со генератори се опремени со 3 prong, 30 засилувач, NEMA L5-30 outlet Configuration : NEMA L5-30 Rating : 30 Засилувачи, 125 Volts Professional Инсталацијата е Многу Recommended No Настава се Вклучени Пакетот вклучува : 1 X RV Моќ Влезот Box Just како слики шоу.

Спецификацијата

Compatible with generators equipped with a 3 prong,30 amp outlet,Voltage:
125V,Current Rating

Со стоката дадена додека купуваат

Меки руно sweatshirt врвот натпревар и со тесни фармерки,leggings,маици,блузи,кошули,црни панталони,коленото вис

Модел имаме специјално дизајниран за дигитални индикатор знаци, кои се поефикасно и побрзо да се корист

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VXB7)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

Точка Име : Предни и Задни Пропадна Плоча / Оска Заштита Плоча.Погоден за 1 / 10 рк роботот автомобил TRX6 G63 G50

【КОМПАТИБИЛЕН СО BEFANO】 специјално Дизајниран за BEFANO Преносни Шише Потоплите, овој адаптер обезбедува с

★【Количина во Пакет】 2 парчиња на Предната Горниот Суспензија за Контрола на Арм ★【Осветленост#】 K64029

Совршен За Внатрешна И Надворешна Употреба : Овој 16 AWG Светло Должност Моќ Проширување Мозок Е Направен

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Директна замена се вклопува и се врши како на оригинална опрема за посебни возила.Сигурен fit прецизнос

Мултислоеви безбедно платно за да ја заклучите температура, да ги задржи топло подолго време.Прозорецо

2 инчи, и дијаметар на приклучокот е околу 1 инчен; тежина од 1 приклучок е околу 50 g.Пакет содржина : постој

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

47 inch Package вклучува : 24 x Гума зима голф tees (6 групи, 4 парчиња по собата)Забелешка : Прирачник за мерење, ве мо

Никогаш не се грижите за исчезнува.High definition слика отпечатоци на платно со живописни бои на дебели висок

Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Микрофибер.Еластична затворање.Чудовиште Jam малку момчиња две парче

Кога нормалните моќ е абнормален, на резервни моќ работи одеднаш, затоа што обезбедува continuirty, сигурност

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.На Шари Мрежа 21 Кратки карактеристики на lapped стран

МОЌЕН Брзо дејство, тројно ензим формула се распаѓа отпад и ткиво за да се спречат clumping, затнување, и рез

????Добредојдовте на Hessimy Продавница????????Превозот Imformation????✈✈Стандард на Превозот обично трае 715 дена да

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

Please wait...