0
clear
  • КУРТ 16096 Q25 5 Тркала Hitch, 25,000 lbs, Одберете Chevrolet Silverado, GMC Сиера 2500, 3500 HD, 8-Нога Кревет дух пакостник Систем
  • -20%
  • -20%
КУРТ 16096 Q25 5 Тркала Hitch, 25,000 lbs, Одберете Chevrolet Silverado, GMC Сиера 2500, 3500 HD, 8-Нога Кревет дух пакостник Систем

КУРТ 16096 Q25 5 Тркала Hitch, 25,000 lbs, Одберете Chevrolet Silverado, GMC Сиера 2500, 3500 HD, 8-Нога Кревет

DEN 280.32

Достапност
Достапно за нарачка

Уште 5 тркалото за монтажа опција е gooseneck hitch.Следно, изберете го соодветниот Х5 адаптер плоча.Тоа се тестирани на SAE J2638 спецификации., и тие се компатибилни со различни монтажа опции.На подлога функција на прилагодливи дизајн за совршено да се заклучи hitch на своето место и да ги елиминираат било chucking звуци, и нозете да се заврши во трајни карбид црна прав грб да биде многу отпорен на гребење, ' рѓа и УВ штета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа 20 K 5 тркала hitch доаѓа со тежина капацитет од 20.Овој уникатен pivoting механизам е изграден во hitch главата

ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Со користење на сет на подлога, нозете брзо и лесно да се пушти во пакови, веднаш оп

Вистински ОЕМ Делови и Прибор понудени од страна на Mopar (Оригинални Делови на Опремата Добавувачот за Chry

Индикаторот е видлив од кабината на вашиот пикап камион и ја елиминира потребата да се добие во и надвор

Со својата двојназаклучување вилици за 360степен pin контакт и три маснотии фитинзи за континуирано подма

Пакет димензии : 11.938 cms L x 24.384 cms W x 79.756 cms H Пакет количина : 1 Тип на производ : Auto_Accessory.Земја на Потекло : Мек

Ако имате краток кревет камион, одберете 5 тркала hitch со ролери.Секој 5ти тркало hitch е изграден со околу сф

Please wait...