0
clear
  • Киви Спортски Чевли Whitener, Пакување од 2
  • -20%
  • -20%
Киви Спортски Чевли Whitener, Пакување од 2

Киви Спортски Чевли Whitener, Пакување од 2

DEN 314.64

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за враќање на изглед лесно soiled спортски чевли во само неколку минути.Брзо дејствување пена, се распаѓа брзо како што лифтови нечистотија и дамки.Не неуредна остатоци.Суши во помалку од 10 минути.Идеален за употреба на сите мазна кожа спортски чевли.КИВИ Спорт Брзо Дејствување Почиста е идеален за враќање на изгледот на лесно soiled спортски чевли, како и сите видови и бои на кожа објекти како што се јакни, торби, ранци и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени во САД или Увезуваат.Висок квалитет крем текстура со свежокожа мирис за да се направи вашата

Направени во САД или Увезуваат.Висок квалитет крем текстура со свежокожа мирис за да се направи вашата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...