0
clear
  • Земја на Гватемала Знаме Автомобил Копчиња ID Значка Носителот Keychain Сувенири Гватемала Монтажни Отцепување Snap Тока (Lanyard)
  • -20%
  • -20%
Земја на Гватемала Знаме Автомобил Копчиња ID Значка Носителот Keychain Сувенири Гватемала Монтажни Отцепување Snap Тока (Lanyard)

Земја на Гватемала Знаме Автомобил Копчиња ID Значка Носителот Keychain Сувенири Гватемала Монтажни Отцепување

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

[ МЕРЕЊА ] овој lanyard мерки 0.75 инчи широка и 1.5 се чувствуваат долг од крај до крај. [ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ] дизајни на нашата lanyards се печатени на двете страни. [ ЛЕСНО ОСЛОБОДУВАЊЕ ] нашата тока пластичен клип, го прави лесно да се отстрани вашиот клучеви или други предмети од lanyards. [ ОФИЦИЈАЛНОТО ЗНАМЕ ДИЗАЈН ] знамето испечатени на lanyard е официјално знаме на нашата country/држава/покраина. [ ШИЕЊЕ ] начин на lanyard е sewed е со цел да се обезбеди можете да го носат на lanyard околу вашиот врат и тоа ќе се покаже на дизајн сопственост.Тоа може да се појави како што беше пораби наназад, но тоа беше направено намерно.Државата и државното Знаме Производи Не сакате одличен изглед, со висок квалитет и единствен знаме lanyard што налага не само за клучеви, но исто така и голем број на други производи?Од Пустински Кактус Земјата Секој lanyard мерки 0.75 инчи, широк од 1.5 метри.Одличен земја или државното знаме lanyard дека изгледа одлично и може да бидат прикажани речиси насекаде.Ако сакате висок квалитет на Земјата & Државата Lanyard како подарок за некој посебен, ние сме тука за да бидете сигурни дека ќе добиете ништо, но најдобро.Пустински Кактус има најголем избор на земја/државното знаме производи, decals, и налепници кои се достапни на пазарот денес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лицето маска lanyard е одличен начин да се задржи вашето дете е лице маска од добивање на изгубени или неопр

????Должина прилагодливи зглоб јаже,9.6 Инчен(на еден начин),Прилагодливи Висок Квалитет Најлон врвка за о

Моден Keychain:На keychain користи уникатен дизајн, едноставен, но модерен,Тоа се покаже вашата младост и витал

Please wait...