0
clear
  • Титан Прилози 45 Skid Steer Палета на Работна Рамка Прилог, го Оценувате 4,000 LB, Брз Tach Трактор, 2 Приемник Hitch
  • -20%
  • -20%
Титан Прилози 45 Skid Steer Палета на Работна Рамка Прилог, го Оценувате 4,000 LB, Брз Tach Трактор, 2 Приемник Hitch

Титан Прилози 45 Skid Steer Палета на Работна Рамка Прилог, го Оценувате 4,000 LB, Брз Tach Трактор, 2 Приемник

DEN 1514.88

Достапност
Достапно за нарачка

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и трактори, како што е Новата Холандија, Bobcat Skid Steer, и Kubota трактори.Овој вид на врска е позната како SSQA или Универзална Skid steer стил брзо се поврзете.ОТСТРАНЛИВ ПАЛЕТА ВИЛУШКА НОЖЕВИ : рамката има дупчиња превоз бар за монтажа класа 2 палета вилушка ножеви од 6 до 44-инчи.Лесно unclick на ножеви кога само примачот hitch е потребно.ИДЕАЛЕН ЗА ЛЕСНИ за ВЛЕЧЕЊЕ : Конвертирате вашите skid steer или трактор во влечење на машина со оваа корисна приемник за монтажа.Тоа карактеристики стандард 2-инчен приколка hitch која ви овозможува да го забавува приколки и други трактор спроведува без оптоварување вашата машина е моќ или лифт капацитет.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Оваа рамка е оценет на еден од 4.000 фунти капацитет, што ќе ви овозможи да се справи дури и најтешките работни места, обезбедувајќи ' рѓа отпор на челик, од времето елементи.ДИМЕНЗИИ : Ова трајни палета на работна рамка е 45.5-инчи долго и стои 19-инчи висок.Рамката дава прилагодливи вилушка сечилото сместување заедно превоз бар и стандарден приколка hitch.Рамката сам тежи 100-фунти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Употреба : Речиси секој за Дома Декор Цел како Прави Голема Софа, Каучот, Дневна Соба, Спални соби, Дома

РЕАЛНИ – Премија меки играчки дека изгледа како реална е можно и се уште се даде голема гушка.ФАКТОТ ОЗН

PRIMODE Трајни Празник возен дрво складирање торба со 3 тркала, Силна солзадоказ оксфорд материјал тешки по

????Добредојдовте на Hessimy Продавница????????Превозот Imformation????✈✈Стандард на Превозот обично трае 715 дена да

ГОЛЕМИНА : 12" x 20" Отворено Перница Insert (2 парчиња).ТКАЕНИНИ : Фирма полиестер цврсти бели мазна заврши рабо

На вентил за да се покрие заптивка withstands на стресот на две површини зголемување, намалување, warping и триењ

Меки руно sweatshirt врвот натпревар и со тесни фармерки,leggings,маици,блузи,кошули,црни панталони,коленото вис

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

????100% ЗАГАРАНТИРАНО!Дали ова доаѓа со гаранција за парите назад?ДА!Купувањето доаѓа со целосна 30ден без

★【Количина во Пакет】 2 парчиња на Предната Горниот Суспензија за Контрола на Арм ★【Осветленост#】 K64029

Кога нормалните моќ е абнормален, на резервни моќ работи одеднаш, затоа што обезбедува continuirty, сигурност

Високо Квалитетен Материјал Цврсти штала вратата се повлече и да се справи е изградена на тешки матери

【Простор за Заштеда на Организаторот】Задржи материјали и essentials уредно чуваат и лесно се визуелизира и

Висок Квалитет : пред влез влезот има водоотпорна пролет корица која се затвора кога не е во употреба за

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Лекување за деца на возраст од 6 и нагоре.Воведување на младиот и надежен дивиот свет експерти во светот

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.ДвеЧекор брзина switch за Моќ Режим з

Please wait...