0
clear
  • КЕЛИ KLARK Жените 9 Chino Шорцеви, се Водат Обичните Домот Голф Бермуди Шорцеви
  • -20%
  • -20%
КЕЛИ KLARK Жените 9 Chino Шорцеви, се Водат Обичните Домот Голф Бермуди Шорцеви

КЕЛИ KLARK Жените 9 Chino Шорцеви, се Водат Обичните Домот Голф Бермуди Шорцеви

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМА УДОБЕН : Овој класичен Бермуди Шорцеви намали право над колено со кожата-пријателски и лесен материјал, нудат супер удобност и полиран изглед.FEATURESZip лета, батон, кука-и - око затворање, го прави стомак изгледа рамен, цврсто се вклопи во вашиот половината без корселе.7, Бедрото : 27.Оваа супериорен еластичност може да ја заживеат различни слика видови.Машина За Миење.2, Бедрото : 22.ДОМОТ ШОРЦЕВИ ЗА ЖЕНИ : Нашиот модерен панталони карактеристики класичен одговара и во средината на должината inseam за елегантен изглед и разноврсна употреба.Multicolors и големини, види специфични мерни податоци во големина на табелата.7, Бедрото : 26. 10 - Половината : 34. 8 - Половината : 33.Лесни, непречено и опуштено се вклопуваат.Мека ткаенина може да ве загрее, но фитил далеку пот за да бидете кул и удобно во текот на работата или вежба.Средината на должината inseam во текот на коленото за поголема удобност и мобилност. 4 - Половината : 31.2, Бедрото : 24, Inseam : 9.Исто така, мека за секојдневно носење и работа во канцеларија или дома.2, Бедрото : Беа 25,5, Inseam : 9.7, Бедрото : 29, Inseam : 9 Совети : нема водат на половината, па ви препорачуваме да изберете големина, врз основа на вашиот wastline.2 - Половината : 30.Машина за миење во кул, висат да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Еластична затворање.HIGHT КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Полиестер.На "лизгање" материјал не се огранич

1Инчен еластична корселе со drawcord за прилагодливост.Inseam должини : Мал : 8", Медиум : 8.Outseam должини : Мал : 14.Пр

Еластична затворање ★ ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на CLIMBERS за максимална ефикасност : лесни, еластичен, дише, тр

Се повлече На затворање.ДпиОДГОВАРА влагаwicking технологија.Најк Flex ткаенина се протега со вашето тело.Ле

Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие пешачење шорцеви имаат 5 Џебови во вкупно, вклучувајќи 2 предни џебо

Шорцеви за велосипеди се безбедни вашите седат на коските и остане удобно, дури и за растојание вози,кра

78" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72cm / 28.Совети : Димензии се помали од просекот,

100% Полиестер.Drawstring затворање.ДпиОДГОВАРА технологијата ви помага да останете суви, удобно и фокусирани

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 96% Полиестер, 4% Spandex.Увезени.Предвреме

93% Полиестер, 7% Spandex.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ткаенина има мало истегнување, редовно се вкло

75% Rayon, 20% Најлон, 5% Spandex.Кука и Око затворање.Машина За Миење.СУПЕР се ВОДАТ : Овие цврсти бермуди шорцеви с

Види наскоро◕‿◕ Големина : 33 | Боја : 001# Беж Промоции може да варира во зависност од големината / боја.Ти

90% Полиестер, 10% Elastane.Еластична затворање.Влага Wicking .Дише Перфорирана Подлога е добро за проток на возду

карго работа шорцеви за мажи, тактички шорцеви, Мажи Отворен Повик Еластичен Појас Лесен водоотпорен Бр

Најлон Spandex со Полиестер Spandex лагер.На Хидро Краток има вграден, отскокнувањеслободен шише џебови за да

Се повлече На затворање.54"Length : 69cm / 27.80"Shoulder : 42cm / 16.11"Length : 71cm / 27.Машина За Миење.Сезона : Сите Seasons Gender : Men Occa

Циклусот drawstring дизајн може да се осигура дека вие никогаш не ќе го оставам тоа во машина за миење.Тоа е с

Mesh.Drawstring затворање.Машина За Миење.Брз Сува Mesh Ткаенини Лесни Не кајгана.Ве молиме Двојно Проверете Ја Г

Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие пешачење шорцеви имаат 5 Џебови во вкупно, вклучувајќи 2 предни џебо

Please wait...