0
clear
  • Pop-Up GN7 Спојка за Полу-Трактор
  • -20%
  • -20%
Pop-Up GN7 Спојка за Полу-Трактор

Pop-Up GN7 Спојка за Полу-Трактор

DEN 1366.32

Достапност
Достапно за нарачка

4 In Плоштадот Gooseneck Приколка W/5 Тркала Камион Адаптер. 30,000 Lbs Оценка.Прав Грб Заврши. 10" Круг Се Зајакнат Плоча.GN7 - 4" плоштад цевка со kingpin.Повлечете вашиот gooseneck приколка со полу-трактор или камион монтирани петто тркало.Едноставно заменете ја спојка со кралот pin.Лесно да се вклучите и назад. 2" SAE кралот иглички се индустриски стандард и се погодни за употреба во сите over-the-патот апликации. 30,000 GWR, прав обложени заврши, 10" круг се зајакнат плоча.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ако има булдог налепница, тоа е 100mm аглеста.Патент Одвратно Gooseneck воздух hitch со 30k shift заклучување на 9" инч

Неспокојот Побезбедно Gooseneck Влечење : ја Подобрува вашата возење, го намалува носат & абење на пикап и goose

Please wait...