0
clear
  • TIENO Поли Правни Големина Коверти Страна на Вчитување Јасно Документ Папки со Кука & Јамка Затворање за Home Office Пакет на 12
  • -20%
  • -20%
TIENO Поли Правни Големина Коверти Страна на Вчитување Јасно Документ Папки со Кука & Јамка Затворање за Home Office Пакет на 12

TIENO Поли Правни Големина Коверти Страна на Вчитување Јасно Документ Папки со Кука & Јамка Затворање за Home Office

DEN 823.20

Достапност
Достапно за нарачка

ДИМЕНЗИЈА : Правни големина за доволно простор, 14 x 10 инчен / 37 x 26 см, погодна за разни документи, проекти, на хартија.МАТЕРИЈАЛ : Прилагодат премиум квалитет PP пластичен материјал, не-токсични и невкусна.Издржливи и водоотпорен, не се деформирани лесно за долгорочно.ДИЗАЈН : Кука & јамка затворање го прави лесно да се отвори и затвори џеб, да ги задржи документите безбеден.На проширување gusset може да се прошири до 1 инчи макс за голем капацитет и може да бидат сместени до 200 листови хартија.ЈАСНА : Транспарентен капак се чувствува удобно, го прави вашиот содржина видлив и лесен за да се идентификуваат хартија датотеки што ви треба.ПРИМЕНА : свеченото отворање, маркетинг, промоција, фестивал, саем, тест, бизнис подарок за чување на приходи, фотографии, важен документ и канцелариски материјал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Ве молиме овозможи мало отс

ГОЛЕМИНА : 12" x 20" Отворено Перница Insert (2 парчиња).ТКАЕНИНИ : Фирма полиестер цврсти бели мазна заврши рабо

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Памук Смеса.Дише и Пријатно Памучна ткаенина за бебе момче облека, модни роденденски подарок за вашите

Ние ги користиме Премија ЕкоПријателски Хартија Шума Рекреација Советот (FSC) уверение од страна на Rainfore

★【Количина во Пакет】 2 парчиња на Предната Горниот Суспензија за Контрола на Арм ★【Осветленост#】 K64029

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron

Цврсто дрво изградба.Еден комунални фиока.Две вратата отворена за складирање со прилагодлива полица во

Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Микрофибер.Еластична затворање.Чудовиште Jam малку момчиња две парче

ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС? : Со 1 / 3 од пазарната цена, ќе може да се добие ист квалитет на производите тука!

Модел имаме специјално дизајниран за дигитални индикатор знаци, кои се поефикасно и побрзо да се корист

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

Никогаш не се грижите за исчезнува.High definition слика отпечатоци на платно со живописни бои на дебели висок

На M18 гориво 19 / 16" СДС max ротари чекан е прв на светот 18 V СДС max cordless solution.By користење на заштитен M18 и горив

Мултислоеви безбедно платно за да ја заклучите температура, да ги задржи топло подолго време.Прозорецо

Зачувување на вашите алатки, спортска опрема или чистење материјали од патот и во System Build Шеф Ѕид Кабине

Меки руно sweatshirt врвот натпревар и со тесни фармерки,leggings,маици,блузи,кошули,црни панталони,коленото вис

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron

Висок Квалитет : пред влез влезот има водоотпорна пролет корица која се затвора кога не е во употреба за

На вентил за да се покрие заптивка withstands на стресот на две површини зголемување, намалување, warping и триењ

【КОМПАТИБИЛЕН СО BEFANO】 специјално Дизајниран за BEFANO Преносни Шише Потоплите, овој адаптер обезбедува с

Please wait...