0
clear
  • Paldo Забава & Yum Топли и Зачинета Инстант Првенство Глупак Супа Сад, Пакет од 12 Најдобри Ориентален Стил на корејски Ramyun, Повеќето Сакаше корејски Тестенини, 팔도 육개장
  • -20%
  • -20%
Paldo Забава & Yum Топли и Зачинета Инстант Првенство Глупак Супа Сад, Пакет од 12 Најдобри Ориентален Стил на корејски Ramyun, Повеќето Сакаше корејски Тестенини, 팔도 육개장

Paldo Забава & Yum Топли и Зачинета Инстант Првенство Глупак Супа Сад, Пакет од 12 Најдобри Ориентален Стил на

DEN 636.00

Достапност
Достапно за нарачка

ВКУСОТ НА КОРЕЈА : имаме доловува прекрасниот вкус на различни корејски јадења, така што тие може да бидат подготвени во минути, но достапни насекаде во светот.Ова особено јадење е најдобар ориентален стил на корејски Ramyun, повеќето сакаше корејски тестенини.СОСТОЈКИ : пченица брашно тестенини тука се редовни ramen тестенини, тие се готви добро и имаше пристоен залак и вкус.На купони беше жешка и зачинета, ова содржи разни сушен зеленчук.Вистинската среќа во купот глупак супа сад за ваша погодност!.БРЗО И ЛЕСНО НАСОКИ : Да се подготви, бришење на содржината на кесички во сад и се прелива во 90°C топла вода, затворете го капакот и да чекаат за 3 минути.Промешајте добро пред сервирање.Тоа е многу лесно да cook.Net тежина : 86 грама (3.04 оз), пакет за 12. УЖИВААТ КАКО ОБРОК ИЛИ УЖИНКА : Уживаат во автентична корејски вкус во удобноста на вашиот дом!Да се направи целосна оброк со додавање на вашите омилени месо заедно со некои зеленчук.На чинијата ги содржи глупак блок, а sachet на леќата во прав и sachet на сушен гарнитури.PALDO ЗАБАВА & YUM : Во Paldo Забава & Yum, тоа е наш приоритет да се произведуваат производи кои се безбедни и вкусно да јадете и ние стоиме зад сите наши високо-квалитетни производи.Вашето мислење е многу важно како ние секогаш сме во потрага по начини за подобрување на нашите услуги и производи.Ние секогаш се надевам дека се многу задоволни со нашите високо квалитетни и уникатен вкус на храната.Директно од производителот - Службен Paldo Забава & Yum.Вкус Име : Топли И Зачинета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топла храна во само неколку минути.Оваа богата, вкусен глупак супа ги задоволува најдлабоките на желби.

Ако сте се плаши од топлина можете да користите малку помалку од супата во прав пакет.Тоа ќе потрае рабо

Please wait...