0
clear
  • OSP Дома Мебел Криви Tufted Кочии Дневна со Еспресо Заврши Цврсто Дрво Нозе, Чоколадо Сомот Ткаенина
  • -20%
  • -20%
OSP Дома Мебел Криви Tufted Кочии Дневна со Еспресо Заврши Цврсто Дрво Нозе, Чоколадо Сомот Ткаенина

OSP Дома Мебел Криви Tufted Кочии Дневна со Еспресо Заврши Цврсто Дрво Нозе, Чоколадо Сомот Ткаенина

DEN 4640.64

Достапност
Достапно за нарачка

Канцеларија Ѕвезда AVE ШЕСТ Криви Tufted Кочии Дневна, Покриени со Високи Перформанси, Лесно се Грижи Ткаенина, Dacron Завиткани Пена Перници, Достапни во Чоколадо Сомот Ткаенина, Изградени со Печката Сушени Тврдо Рамка со Цврсто Дрво Нозе.Вашата пред влез ќе се заврши со додавање на поканува кадифен, tufted клупата врвот за ставање во вашата чанта или ставање на вашите чевли.На OSP Дома Мебел Земја Кујна Островот Колекција е изградена од цврст hardwoods и инженерните дрво.Dacron Завиткани Пена Перници.Оваа акцент стол е цврсто дрво рамка и sinuous пролет седиште е означен со шармантна топката и труба стил претвори нозе, со casters, сигурни да дополнуваат вашиот дом е décor.Се опфатени во Високи Перформанси, Лесно се Грижи Ткаенина.Нејзините кадифен назад и појавување на lumbar перница обезбедува часа на удобност како ќе се види на ТВ или читање.Изградени со Печката Сушени Тврдо Рамка.Додадете шарм и опуштено да се чувствуваат секоја соба на својот дом со нашите Плантажа Акцент Стол со OSP Дома Мебел.Достапни во Чоколадо Сомот Ткаенина.Зад 3 shaker - стил вратата се две пространа, посебно дизајнирани, складирање области.Карактеристики вклучуваат лесен пад лист дека се крева за да се обезбеди јадење и екстра служат простор.Вториот обезбедува сестран складиште за храна, садови, или јадења поставени по 2 тешки прилагодливи и да се отстрани дрвени полици.Првата е специјално дизајнирани да се приспособат на сечење на табли, cookie листови и јадења со 2 вертикална dividers.Свежи се на традиционален дизајн, Freemont Стол со OSP Дома Мебел дава изјава во стилот.Нашите тешки ткаат перница обезбедува удобност и трајност додека ратан дизајн додава крајбрежен хотел на било décor.Цврсто Дрво Нозе за Издржливост.Занесе вашите сетила со OSP Дома Мебел Авигеја клупата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

3 Прилагодливи Backrest : Оваа дневна стол донесува двевоедно дизајн.На backrest има 3 прилагодливи агли, кој не с

TUFTED ФОТЕЛЈА Уметнички и функционални, Оставина става современ шмек на безвременски копчеtufted седиште с

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Преносливи со подароци.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Боја : Розова.Треба да с

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Скриени површина.Поместена перница.Tufted седиште и nailhead уреденост на раката и базата.Димензии : 63" L x беа 25,

Лабава Назад и Тесни Седишта "Т" Облик Перница.Скатен Оружје.Материјал : Кожа.Боја : Зелена Нашите произв

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Што по

СОЛИДНА STRUCTRUE : На конвертибилен кочии салон е покриен со висок квалитет вештачка кожа, благородна и еле

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Please wait...