0
clear
  • KINGSEVEN Жените СТП Кожа француски Црна Beret Шапка Каузална Beanie Шапка Уметник Капа
  • -20%
  • -20%
KINGSEVEN Жените СТП Кожа француски Црна Beret Шапка Каузална Beanie Шапка Уметник Капа

KINGSEVEN Жените СТП Кожа француски Црна Beret Шапка Каузална Beanie Шапка Уметник Капа

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Стп Кожа.Рака Мие Само.ГОЛЕМИНА : Една големина одговара на повеќето.Со прилагодливи sweatband,можете да ја прилагодите sweatband да се направи тоа се вклопуваат подобро.МАТЕРИЈАЛ : beanie шапка е направен од висок квалитет на Стп кожа,мека,издржливи,дише,кожата-friendly и сјајна,го Прави да се чувствувате удобно носење на ладно време.НАТПРЕВАРОТ СО БИЛО ОБЛЕКА : црна каузална се високи класичен и нежно,што никогаш нема да се старомодни.Ужива во вашиот пат во оваа стилски изглед во следните сезони.Францускиот beret шапка добро се вклопува со јакна, џемпер, фармерки, ракавици, итн.ПОВОД : Совршен за секојдневно носење,незаборавни фотографија пука,партија,и патување.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и нови години за жени и девојки.Answer : ___________________________ NOTE : Лесно за чистење,можете да ги нечистотија место со влажна крпа.Рака мие за подобро,не кајгана,висат сува.Одлично за долгорочна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПОВЕЌЕ ОД TICKLED РОЗОВА Забава, модерен и достапни на жените додатоци кои ќе ми биде драго да го имаат.Наша

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

Драги слатко : ви Благодариме за вашето трпение да чека толку долго време.Суво Чистење Само.Ве молиме не

Ве молиме не го мие!Суво чистење само.рачно изработени од волна beret, прифати нарачана цел, ако ви треба пр

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

50% Акрил, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Место Чисти Само.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 50% А

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Правете мали работи со голема љубов.ве молиме да забележите тоа треба 36 дена за правење.Јас сум мали рач

На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и нови години за жени и девојк

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

многу уникатен стил, топли зимски украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојк

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

објектот е на сите рачно изработени со себе,со FAICCIA ознаки внатре во неа.погодна за многу прилика, Секојд

100% Волна.Еластична затворање.Пакет содржина : пакетот доаѓа со 12 парчиња вештачка волна berets, кои се дово

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Please wait...