0
clear
  • mDesign Триаголник Метал & Мермер во Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе, Мермер Топ - Дома Декор Акцент Мебел за Дневна Соба, Спал?
  • -20%
  • -20%
mDesign Триаголник Метал & Мермер во Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе, Мермер Топ - Дома Декор Акцент Мебел за Дневна Соба, Спал?

mDesign Триаголник Метал & Мермер во Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе,

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик со трајни заврши; Мермер tabletop; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.Овие мебел единици функција отстранлив ткаенина фиоки со засилен база и се идеални за мали простори во малечки' спални соби или playrooms.Се забавува гостите и го стави надвор пијалоци и грицки за собирање или останатите преносни компјутери, додадени фајлови : , и компјутер за време на работниот ден.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Овој класичен табела работи со современите и повеќе традиционалното украсување шеми - тоа надополнува сè, од индустриски модерната да селски ентериери; Ова стабилна табела нуди висок дизајн по цена која е во право за секого и додава стил изјава до вашиот дом; Оваа табела се вклопува во вашиот простор.КОМПАКТЕН : убаво едноставна табела доволно компактен за да се вклопи во мали или во тесни простори; Овој сестран акцент табела додава еден допир на стилот на вашиот декор и tucks уредно во помали простори, или работи одлично како од страна на маса во секој простор; На tabletop е совршен приказ област за омилени фотографии, растенија, светилки и други декоративни додатоци, или само за поставување надолу шолја кафе или чај; Овој убав табела е идеална акцент парче за куќи, станови, апартмани, condos, колеџ dorm соби, или кабини.Лесно да се одржи играчки, игри, книги, капи, чорапи, onesies, пелени, ќебиња, pacifiers, burping облека, брише, и други essentials.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 13.Овој сет на акцентот маси се разликуваат во височина и може да се користи за да се прикаже богатство предмети во дневната соба, гостинската соба, или во спалната соба.Имајте нередот под контрола со складирање dressers за деца и бебиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нуди доволно простор за складирање под капакот; Безбедност на шарки се спречи треснувајќи.Античкиот цр

Овие мебел единици функција отстранлив ткаенина фиоки со засилен база и се идеални за мали простори во

ПВЦ цевка е направен од рециклирани пластични и се тестирани за својата издржливост (3) На средна густин

Песок на ѕвонење заврши.Одликувајќи се со уникатна комбинација на рустикални и индустриски стил, оваа ц

(2) Smart Дизајн : Лесно Собранието и Не се потребни алатки.Нема фаул мирис, трајни и материјал е најстабилни

КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик со трајни заврши; Мермер tabletop; Лесно Care Ги чистат со вла

[ДАМКА ОТПОРНИ Започне вашиот килим пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.На долготрајни LED се интег

Овие мебел единици функција отстранлив ткаенина фиоки со засилен база и се идеални за мали простори во

Овие мебел единици функција отстранлив ткаенина фиоки со засилен база и се идеални за мали простори во

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени Полипропилен Ку

Please wait...