0
clear
  • Lixada1 Алуминиум Легура Двојно Чело Велосипед Шише Кафез Extender Планински Велосипед Шише За Вода Кафез Планината Носителот
  • -20%
  • -20%
Lixada1 Алуминиум Легура Двојно Чело Велосипед Шише Кафез Extender Планински Велосипед Шише За Вода Кафез Планината Носителот

Lixada1 Алуминиум Легура Двојно Чело Велосипед Шише Кафез Extender Планински Велосипед Шише За Вода Кафез Планината

DEN 688.80

Достапност
Достапно за нарачка

HIGHT КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработени од алуминиумска легура, и многу издржливи.ЛЕСНА : Само 12g / 0.4 оз, тежината е многу мала, и тоа е лесно да се носат и направете го тоа лесно за вас да се прошетаат.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Тоа е лесно да се инсталира и им овозможува на две кафези да се монтира на сет од кафез дупки.ПАКЕТ ЛИСТА : 1 * Шише за Вода Кафез Планината, 1 * Сет за Монтажа на Хардвер.ШИРОКО се КОРИСТИ : Тоа е мал и здрав,може да се користи како туристички алатка за полнење да се утврдат најмногу велосипед прашања.Погоден за Холандија велосипед, пешачење велосипед, патот велосипед, град велосипед, планински велосипед и тркачки велосипед и сл.Изработен од алуминиумска легура, и многу издржливи.Само 12g / 0.4 оз, тежината е многу мала, и тоа е лесно да се носат и направете го тоа лесно за вас да се прошетаат.Карактеристики : Изработени од алуминиумска легура, многу издржлив и лесен.Тоа им овозможува на две кафези да се монтира на сет од кафез дупки.Монтажа на хардвер и алатка вклучени.Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура Боја : Црна / Црвена (изборен) Големина : 76 * 34mm / 3.0 * 1.3 во Тежина : 12g / 0.4 oz Package Листа : 1 * Шише за Вода Кафез Планината 1 * Сет за Монтажа Хардвер Изработени од алуминиумска легура, и многу durable Only 12g / 0.4 оз, тежината е многу мала, и тоа е лесно да се носат и направете го тоа лесно за вас да се прошетаат.Тоа е лесно да се инсталира и им овозможува на две кафези да се монтира на сет од кафез дупки.Нејзините мали и здрав,може да се користи како туристички алатка за полнење да се утврдат најмногу велосипед прашања.Погоден за Холандија велосипед, пешачење велосипед, патот велосипед, град велосипед, планински велосипед и тркачки велосипед и сл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПОГОДНО ЗА ВАС ДА се ВОЗИ ВЕЛОСИПЕД СО ВАШЕТО БЕБЕ : Велосипед на предните ви овозможува да ги чувате се

【Апликација】Големина : Прибл 40x30x15cm / 16x12x9".Погодни за планински велосипеди, електрични велосипеди, витк

Please wait...