0
clear
  • Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови
  • -20%
  • -20%
Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови

Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

2"НИ L : Биста : 119cm/46.6"-Должина на : 63cm/24.Sherpa,Полиестер,Памук,Руно.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.A : Можете да ги мие со рака во ладна вода, не користете кајгана.Ние ви препорачуваме измијте го со рака и висат сува, ве молиме да не кајгана или користете топла вода.О : Ова sweatshirt е удобно и мека да се носат.Ексклузивно zip до дизајн со висок квалитет прилагоди и ткаенини се направи овој врвот се вклопува совршено шик и модата. Оваа Fuzzy Sweatshirt има патент на јаката така може да се прилагоди на висината на јака во секое време.5"-Хип : 97cm/38.П : Колку време е потребно за да се дојде?2.О : Ако е премиерот, обично 2-3 за испорака; Ако исполнување од страна на продавачот, обично 7-15 за испорака.Не се чувствувате нервозни на сите.Сезона : Погоден за кул пролет, есен и зима.Пакет содржина : 1 Жени се Врзуваат Боја Sweatshirt.A : Можете да ги мие со рака во ладна вода, не користете кајгана.О : Ова sweatshirt е удобно и мека да се носат.НИ S : Биста : 109cm/42.О : Ако е премиерот, обично 2-3 за испорака; Ако исполнување од страна на продавачот, обично 7-15 за испорака.8"НИ XL : Биста : 125cm/49.Пол : Жените,Девојка, Дама.8"НИ M : Биста : 113cm/44.8"-Должина на : 67cm/26.2"-Хип : 109cm/42.A : Да, тоа има 2 џебови. 【Облека Грижа】 : ве Молиме тресете pullover кога ќе примите тоа, таа не ќе пролее повеќе кога ќе се мијат.4"-Должина на : 65.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

⛄Материјал Оваа Мода Грбот е изработен од Полиестер висат линија или сува.spagetti женска блузи исечете же

2"Хип : 109cm / 42.Sherpa,Полиестер,Памук,Руно.9"Sleeve Должина : 65 Оваа Fuzzy Sweatshirt има патент на јаката така може да се

4"Должина на : 65.9"Sleeve Должина : 65 Оваа Fuzzy Јакна има џебови на 2 страни, може да се стави долу вашиот телефон

Пол : Жените,Девојка, Дама.5"Хип : 97cm / 38.Материјал : 65% Полиестер+35% Памук, супер топла и мека доволно, пријат

палта за жените се готви палта за жените беж палта за жените краток дожд палта за жените дожд палта за же

4"Должина на : 65 【Карактеристики】 : 1 / 4 делумно Zip одбиеме Јака / Преголеми Дуксери, Посебно Вратоврска Б

Please wait...