0
clear
  • Палец Гас Лост Против пролизгување CNC Алуминиум Контрола Замена за Поларис Скремблер Sportsman 550/570/850/1000 2009-2018 (Црна)
  • -20%
  • -20%
Палец Гас Лост Против пролизгување CNC Алуминиум Контрола Замена за Поларис Скремблер Sportsman 550/570/850/1000 2009-2018 (Црна)

Палец Гас Лост Против пролизгување CNC Алуминиум Контрола Замена за Поларис Скремблер Sportsman 550/570/850/1000

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

[ИЗВЕСТУВАЊЕ ПРЕД да НАРАЧАТЕ] : Погоден за Поларис Sportsman 550/570/850/1000 2009-2018, Поларис Sportsman 450 2019, Поларис Туринг 2014 Година, Поларис Скремблер 550/850/1000 2009-2018. Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот АТВ ПРЕД да КУПИТЕ. [ВРВЕН КВАЛИТЕТ] : Направен од висок квалитет на алуминиум со елоксирани површина,која не е отровен,без мирис,анти- ' рѓа и издржливи. [ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН] : Дизајнирани да се одржи на гас во саканата ВРТЕЖИ во минута олеснување на стресот на вашиот гас страна,тоа се уште е над-ridable и лесно да се прилагоди - дури и со тешки ракавици. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] : Брзо и лесно да се инсталира и да се размонтираат без дополнителна исправка. [ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ] : 1 x Палецот Гас Лост,1 x Топ,1 x Хексагонални Клуч.Оваа прецизност е направена од алуминиум со нерѓосувачки челик поставите навој и може да се одржи во било кој временски услови.Ергономски дизајн и против пролизгување tailto нуди повеќе удобен и да се релаксираат за вашиот диск.Лесно да се инсталира со еден сет завртка.Можете да бидете подготвени tohit патот во малку, како и една минута.Го намалува рака замор и грчеви, за полесно гас за операција.Оваа прецизност е направена од алуминиум со нерѓосувачки челик поставите навој и може да се одржи во било кој временски услови.Ергономски дизајн и против пролизгување tailto нуди повеќе удобен и да се релаксираат за вашиот диск.Лесно да се инсталира со еден сет завртка.Можете да бидете подготвени tohit патот во малку, како и една минута.Го намалува рака замор и грчеви, за полесно гас за операција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Апликации : Погоден за повеќето мотоцикли, електрични автомобили и скутери.Главна Цел : Овој мотор гас к

СОСЕМА НОВ КОНТРОЛЕН МЕХАНИЗАМ ЗА 6.5 HP И ПОД ГАС ПОГОНСКИТЕ МОТОРИ.КОНТРОЛЕН Е НАМЕНЕТА ДА СЕ КОРИСТИ ВО

Дното Комплет може да се меша со користење на индикатор копчето за домување.Не постојат други интерфере

Кабел Контролен, Одговара на Мотори Помалку од 8 HP, 30" КАБЕЛ.Цилиндар има 1 / 8" Машки NPT нишка за да се поврз

За Ducati Скремблер 2019 На HZXHS Гас за Заклучување беше наменета да се користи со триење влошки.Триење влошки

Одговара за 7 / 8" ( 22mm) бар dirt bike, компатибилен со поголемиот дел од 50cc, 90cc, 110cc 125cc & 140cc 4мозочен удар dirt bike, ми

Висок квалитет,долготрајни флексибилни кабли На 33 C тип се погодни за outboard inboard и стерн, вози мотори.Тие

Работат на гас, без да се притисне на контрола.Кратко и широк ергономија бран форма дизајн нема повеќе д

Please wait...