0
clear
  • Калвин Klein Девојки Перформанси Pullover Руно
  • -20%
  • -20%
Калвин Klein Девојки Перформанси Pullover Руно

Калвин Klein Девојки Перформанси Pullover Руно

DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Стилски дизајн Калвин Klein Перформанси ќе ги носи модерно и удобно активни носат за разни спортски и секојдневна употреба.Карактеристики на Оваа Девојките Перформанси pullover sherpa руно качулка карактеристики поп боја надеж во хауба, ткаени логото печ и од страна на влезот џебови.Се координира со било перформанси кратко, skort,jogger, legging, tee кошула, спортски врвот и патики за луксузен изглед.Автентичноста на Нашите производи се 100% Автентични.Одличен подарок за секоја девојка.Модерен облека за деца, сите родени од една единствена точка на гледање.Чиста, игрива и поп.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полиестер,Spandex.ПРИЈАТНА УДОБНОСТ : 87%Полиестер 13%Spandex, долги ракави качулка за жените, направени со ултра

62% Полиестер, 33% Rayon, 5% Spandex.Машина За Миење.Изработени од лесен и дише француски фротир ткаенини.Туникадо

Суичери За Жените Качулка Pullover трговија на Големо Sweatshirt Долг Ракав Crewneck Секојдневен Џемпер за Жените.✿

100% Полиестер.ТКАЕНИНИ : Овој квартал zip sweatshirt направени со висок квалитет на ткаенина, лесни памук удобн

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.ТКАЕНИНИ : Овој квартал zi

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.ТКАЕНИНИ : Овој квартал zi

50% Памук, 50% Полиестер; Oxford : 90% Памук / 10% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Топло и удобно 9 унца помеша пам

Маица Големина и Боја Водич : Ние Создаде Уникатна Големината на Табелата Само за Диви Боби Кошули, Биде

Жените е полнzip качулка за опуштање во удобноста.РЕДОВНО ОДГОВАРА : Не е тесна и не се изгубат, совршен по

Суичери За Жените Качулка Pullover трговија на Големо Sweatshirt Долг Ракав Crewneck Секојдневен Џемпер за Жените.Ди

Патент затворање.Joes САД Дами 5.6 оз Половина Zip Долг Ракав.Тоа е светлина доволно за да се носат како tee, но

S=НАС 46, M=НАС 68, L=НАС 810, XL=НАС 1012, XXL=НАС 1214.Облека за Нега : Машина или Рака Мие со Ладна Вода.Нашата продавн

50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Midweight памукмешавина руно ви држи то

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Изграден за студиото и пошироко, оваа суп

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент затворањ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.ТКАЕНИНИ : Овој квартал zi

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Памук, 50% Полиестер; Oxford : 90% Памук / 10%

62% Полиестер, 33% Rayon, 5% Spandex.Машина За Миење.Изработени од лесен и дише француски фротир ткаенини.Туникадо

Please wait...