0
clear
  • Fluoramics Формула 8 PTFE Паста Цевка Заедничка Нишка Цевка Пломби Sealer | Наменета за Сува Услови | Мирис Слободни | Хемиски Инертен | Способен за Запечатување на Кислород и А
  • -20%
  • -20%
Fluoramics Формула 8 PTFE Паста Цевка Заедничка Нишка Цевка Пломби Sealer | Наменета за Сува Услови | Мирис Слободни | Хемиски Инертен | Способен за Запечатување на Кислород и А

Fluoramics Формула 8 PTFE Паста Цевка Заедничка Нишка Цевка Пломби Sealer | Наменета за Сува Услови | Мирис Слободни

DEN 636.24

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Користат за Природен Гас Апликации, Опрема за Заварување, Гас Шише Вентили, Кислород Дистрибуција.Кислород-Компатибилни, Хемиски Инертен.Мирис за Слободни Sealer Дизајниран за употреба во Суви Услови.Тоа е Особено Способни за Запечатување на Кислород и Ацетилен Цилиндар Вентили.Ние исто така го Носат една Комплетна Линија на Компримиран Гас Цилиндри Вентили и Делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Алуминиум; Распоред Распоред на 40; Стил : Цевка Брадавица; Тема : Навој на Двете страни; ПредПр

Цена За : Секоја Апликација Време : 5 мин.Суво Време Капи Слободни : 3 / 4 час.Функционална Лек : 11 / 2 час.Суво

Please wait...