0
clear
  • МЕСЕЧИНАТА ОГЛЕДАЛО 20 x 28 Бранеа Никел Метал Врамени Стожерот Правоаголник Бања Огледало во Нерѓосувачки Челик, Сребро Нервира Заоблени Правоаголна Суета Огледал?
  • -20%
  • -20%
МЕСЕЧИНАТА ОГЛЕДАЛО 20 x 28 Бранеа Никел Метал Врамени Стожерот Правоаголник Бања Огледало во Нерѓосувачки Челик, Сребро Нервира Заоблени Правоаголна Суета Огледал?

МЕСЕЧИНАТА ОГЛЕДАЛО 20 x 28 Бранеа Никел Метал Врамени Стожерот Правоаголник Бања Огледало во Нерѓосувачки Челик,

DEN 902.40

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите класичен бранеа никел бања огледало е сега се достапни во нервира аглеста дизајн.Оваа правоаголник ѕид огледало е направена со нерѓосувачки челик и готови со рака со ЦРНА/GOLD/СРЕБРЕНИОТ финиш.Ако оставајќи простор за sconces, да најдат огледало што е 60-70% од ширината на суета, така што sconces имаат простор да ги собере.Со едноставна, широко дизајн и функционална детали, оваа оска бања огледало носи дизајнер изгледа да се бања.Најдете огледало што е околу 70-80%, како широк како суета за да се избегне ова "boxy" ефект, но исто така и да се избегнат одлуки на огледалото се погледне shrunken.НЕВЕРОЈАТНИ ИЗРАБОТКА : Ние се обрне внимание на детали и да ги преземат строга контрола на квалитетот од изборот на материјали за производство техники.На 10-точка капка тест помина.Здрав не ' рѓосувачки челик ѕид заградата ви овозможува да се прилагоди на аголот на брусен никел правоаголник огледало врз основа на вашата желба и висина.Големината е важна за секоја бања огледало.Изберете од една од нашето огледало за да најдобри оркестарот вашиот стил.Со надградена pivoting загради, едноставно ќе се користи шраф да се инсталира на огледало.бидете сигурни да мерка на вашиот простор за неколку пати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На вентил за да се покрие заптивка withstands на стресот на две површини зголемување, намалување, warping и триењ

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

????100% ЗАГАРАНТИРАНО!Дали ова доаѓа со гаранција за парите назад?ДА!Купувањето доаѓа со целосна 30ден без

Светот е #1 препорачува бренд се Препорачува од страна на повеќе машина за миење садови брендови во свет

Цврсто дрво изградба.Еден комунални фиока.Две вратата отворена за складирање со прилагодлива полица во

На M18 гориво 19 / 16" СДС max ротари чекан е прв на светот 18 V СДС max cordless solution.By користење на заштитен M18 и горив

Овие тропски лисја и luau цвеќиња се добар помошник за да ги красат маса.9 инчен тропска палма лисја, 24piece 5 i

Совршен За Внатрешна И Надворешна Употреба : Овој 16 AWG Светло Должност Моќ Проширување Мозок Е Направен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Меки руно sweatshirt врвот натпревар и со тесни фармерки,leggings,маици,блузи,кошули,црни панталони,коленото вис

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА

Мултислоеви безбедно платно за да ја заклучите температура, да ги задржи топло подолго време.Прозорецо

Директна замена се вклопува и се врши како на оригинална опрема за посебни возила.Сигурен fit прецизнос

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

Please wait...