0
clear
  • DIYHD 5FT Бранеа Никел Челик Лизгачки Штала Дрво Хардвер, Песна, Еден Вратата за полнење
  • -20%
  • -20%
DIYHD 5FT Бранеа Никел Челик Лизгачки Штала Дрво Хардвер, Песна, Еден Вратата за полнење

DIYHD 5FT Бранеа Никел Челик Лизгачки Штала Дрво Хардвер, Песна, Еден Вратата за полнење

DEN 460.80

Достапност
Достапно за нарачка

Хардвер Само, Не вклучувајќи вратата панел.Основни информации : -Материјал : Метал;-Површина : Брусен никел;-Ѕид рамен песна може да се одржи на врата завртување на МАКС тежина 270lbs;-Одговара на врата завртување на ширина до 30 дена";-Одговара вратата дебелина : 1 3/8"~1 3/4".Пакет вклучувајќи : Ролери*2;Затка*2;Лизгачки песна*1;Песна Анти-подлога*2; Кат водич*1. Технички detals : -Пред-drilled 16" освен дупки на патеката,се вклопат 16" освен studs ѕид;-висината од врвот на вратата на врвот на ролери е 5 1/8",осигурете се дека има доволно простор над вратата панел за инсталација;-јазот помеѓу вратата(дебелина : 1 5/8") и ѕидот е околу 1/2" за референца,дрвена табла/ add-on изолација потребни за дебели baseboard/вратата на вратите.Инсталација настава : - Преземете го прирачникот од Производот водичи и документи директно(на дното на описот).Ништо нејасно за време на инсталацијата,вие сте добредојдени да се испрати порака до BD Хардвер директно.Ролери*2 парчиња.Затка*2 парчиња.Песна : 1pcs+Track&Ѕид Spacer*1 сет.Железо Кат водич*1pcs.Анти-подлога*2 парчиња. 5ft/5.5 ft/6ft/6.6 ft се 1 парче песна. 8ft е 2pcs 4ft песни со песна конектор.На висина од врвот на вратата на врвот на ролери е 130mm(5 1/8"),ве молиме, најмалку 150mm(6") за инсталација.На врата завртување треба да се намали на каналите за подот водич,Мило Висина : 1"*Ширина : 3/10". 8 FT е 2pcs 4ft песни со песна конектор.Конекторот е пократок отколку песна,ролери може да лизгање низ конектор.Ролери*2pcs Stopper*2pcs Track : 1pcs+Track&Ѕид Spacer*1 set Iron Кат водич*1pcs Anti-подлога*2 парчиња. 5ft/5.5 ft/6ft/6.6 ft се 1 парче track8ft е 2pcs 4ft песни со песна конектор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VXB7)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

Висококвалитетни материјали : Направен од висококвалитет најлон материјали, трајни, изолација и носато

Памук Смеса.Дише и Пријатно Памучна ткаенина за бебе момче облека, модни роденденски подарок за вашите

Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Микрофибер.Еластична затворање.Чудовиште Jam малку момчиња две парче

ЕЛИМИНИРА МИРИС : Нашата формула целосно го неутрализира мирис на изворот, оставајќи отпадоци тави цело

На вентил за да се покрие заптивка withstands на стресот на две површини зголемување, намалување, warping и триењ

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Никогаш не се грижите за исчезнува.High definition слика отпечатоци на платно со живописни бои на дебели висок

????100% ЗАГАРАНТИРАНО!Дали ова доаѓа со гаранција за парите назад?ДА!Купувањето доаѓа со целосна 30ден без

ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС? : Со 1 / 3 од пазарната цена, ќе може да се добие ист квалитет на производите тука!

ПОМАГА во СПРЕЧУВАЊЕ на СЕПТИЧКИ БЕКАП : Помага во спречување на септички систем резерви по ефикасно по

Нашите класичен бранеа никел бања огледало е сега се достапни во нервира аглеста дизајн.Оваа правоагол

Мека на допир и удобно се чувствуваат.Исто така, тоа е згодна декоративни парче за дома, тремот, sunroom, дне

Модел имаме специјално дизајниран за дигитални индикатор знаци, кои се поефикасно и побрзо да се корист

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Овие тропски лисја и luau цвеќиња се добар помошник за да ги красат маса.9 инчен тропска палма лисја, 24piece 5 i

Please wait...