0
clear
  • Спектри Премиум 0233595 Акумулаторот
  • -20%
  • -20%
Спектри Премиум 0233595 Акумулаторот

Спектри Премиум 0233595 Акумулаторот

DEN 411.84

Достапност
Достапно за нарачка

OE дизајн за да се обезбеди точно одговара и функција за лесен пад-во инсталацијата.Квалитетот лемење за да се спречи протекување и зголемување на издржливост.Висок квалитет desiccant да ги апсорбира максимална влага во системот.Приклучоци се ограничени и затворени за да се обезбеди остатоци-слободни и квалитет на производот во инсталацијата.Одговара Тип : Возило Се Специфични.Иновативни инженеринг, производство, технологија и контрола на квалитет се осигура дека Спектри Премиум Акумулатори ги исполнуваат или надминуваат извршување на оригинална опрема акумулатор или приемник посува тие замени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Посува 100% Фит!Додадете вашиот автомобил (година / направат / модел) за

OE дизајн за да се обезбеди точно одговара и функција за лесен падво инсталацијата.Квалитетот лемење за

Please wait...