0
clear
  • Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик 1/2-13 x 1-1/4 Количина-250
  • -20%
  • -20%
Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик 1/2-13 x 1-1/4 Количина-250

Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик 1/2-13 x 1-1/4 Количина-250

DEN 7349.52

Достапност
Достапно за нарачка

На превоз гром има domed или countersunk head и месо тело е покриена со краток плоштадот делот под главата од гром.На плоштадот дел костец во дел се фиксни, спречување на гром од вртење кога орев се затегнати.Превоз завртки, често се користи за да се зацврсти дрвени панели или одборот на ѕидот или да се една со друга.На плоштадот месо тело на гром овозможува да се заклучи на своето место кога е вметната во тркалезна дупка во дрво или плоштад дупка во метал рака, на unthreaded плоштадот месо тело повлекува во дрво, создавајќи цврста врска. 18-8 Нерѓосувачки челик е корозија и ' рѓа отпорни. 18-8 Нерѓосувачки челик се смета fastener индустриски стандард.Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик 1/2"-13 x 1-1/4" Количина-250.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Име на производ : Превоз Завртки; Димензија : 1 / 420x5 / 8"; Број на Заби : 20; Род Должина(Вклучуваат Вратот) : 5 / 8

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 20pcs x Превоз Гром; Име на Производ : Превоз Гром.Тем

Големина : 5 / 8 инчи11 X 8 инчи.Карактеристики мазна заоблени глава наспроти стандард хексадецимален глава

Превоз Гром Топла Натопена Поцинкуван 3 / 4"10 FT.Целосно навој надолу за да плоштадот делот под главата кој

РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ : превоз завртки има различни големини, која може целосно да ги задоволи вашите потре�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Завртки Hot Dip Поцинкуван.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : ог

Топла натопена поцинкуван превоз завртки имаат domed или countersunk head, и месо тело е покриена со краток плошта

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Завртки Hot Dip Поцинкуван.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : ог

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Топ Цинк.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозин�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Топ Цинк.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозин�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Топ Цинк.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозин�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Топ Цинк.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозин�

Дијаметар (Номинална) : M10 Diameter (Димензија) : 10mm Thread Теренот : 1.5 Должина (Номинална) : 50mm Thread Должина (Миниму�

Топла натопена поцинкуван превоз завртки имаат domed или countersunk head, и месо тело е покриена со краток плошта

М81.25 Метрички Цинк Позлатен Превоз Завртки.Metric DIN 603 Стандарди Специфични.Плоштад дел костец во дел се ф�

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 8 PCS x Превоз Гром; Име на Производ : Превоз Гром.Тем

Дијаметар 1 : 5 / 16 инчи.Дијаметар 2 : 23 / 32 инчи.Должина : 2 инчи.Материјал : Челик.Крај : hot dip поцинкуван 5 / 1618 x

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Превоз Гром; Име на Производ : П

Please wait...