0
clear
  • Калвин Klein Девојки Бермуди Шорцеви
  • -20%
  • -20%
Калвин Klein Девојки Бермуди Шорцеви

Калвин Klein Девојки Бермуди Шорцеви

DEN 306.96

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 76% Памук, 23% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.КАРАКТЕРИСТИКИ на Оваа девојки 5 џеб тексас кратки карактеристики слаби fitt, супер меки водат тексас платно, со рол-up cut-off полите & lurex задниот џеб везови.РАБОТИ ДОБРО СО Оваа девојка е краток е совршен за секојдневно.Го спарите со tees, тенкови, руно hoody, тексас јакна, патики или сандали за луксузен изглед.Совршен за повик носат, кул дена или lounging наоколу.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ Ние се користи високо квалитетни и меки материјали.Тоа не само што изгледа фантастично, исто така, се чувствува одлично.Одам да го состави таа ќе сакаат да носат повторно и повторно.АВТЕНТИЧНОСТА на Нашите производи се 100% Автентични.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Оваа ставка го прави одличен подарок за секоја девојка.Модерен облека за деца, сите родени од една единствена точка на гледање.Чиста, игрива и поп.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гумен ѓон ⭐ ВНИМАНИЕТО : ве Молиме забележете големината на табелата на производот сликата, така што да

Увезени.Синтетички единствена.Пета мерки околу 0.75".Бод 'N Пак Технологија.Микрофибер sock.Злато украс.Храб

Микрофибер.вештачки единствена.Paints : Медиум (Б), Широки (D).Поместена Footbed.Скроени и Трендовски.Декоративн

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

5 | Боја : Бела Промоции може да варира во зависност од големината / боја.2" широк : 10см / 3.5 CN : 255 Должина : беа

И тие се навистина големи подароци за вашите мали девојчиња.Овие се совршени подароци за деца девојки и

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 76% Памук, 23% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.П

ОДГОВАРА ДИЗАЈН : Високи потпетици за малку девојки дизајниран според нога облик на Американски девојк

Слајдовите.жените влечки широк ширина со мемориска пена жените влечки со гумен ѓон жените влечки со пет

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 76% Памук, 23% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.П

жените кожни мокасини секојдневен круг пети лизгана moccasins мека комфор на возење одење станови чевли опт

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.жените влечки широк ширина со меморис

Големината Марка На чевли Е Азија Големина на Број.платформа за жените женска лак за поддршка на мемори

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

Микрофибер.вештачки единствена.Paints : Медиум (Б), Широки (D).Поместена Footbed.Скроени и Трендовски.Декоративн

Гумен ѓон ⭐ ВНИМАНИЕТО : ве Молиме забележете големината на табелата на производот сликата, така што да

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.Пета мерки околу 0.25 инчи".Патуваат низ светот во smart стил и удобност носењ

Термопластични Elastomers единствена.УДОБНО : Овие девојки фустан чевли за цвет девојка се облекуваат се нап

5ЕУ : 36 CN : 235 ✿✿Нога Должина : 23.7" ✿Големина : 40 НАС : 8.5 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 CN : 250 ✿✿Нога Должина : 25cm /

Please wait...