0
clear
  • Дизни Женска Дневна Панталони Eeyore Печати Pajama Bottoms
  • -20%
  • -20%
Дизни Женска Дневна Панталони Eeyore Печати Pajama Bottoms

Дизни Женска Дневна Панталони Eeyore Печати Pajama Bottoms

DEN 1082.40

Достапност
Достапно за нарачка

60% Памук, 40% Полиестер.Eeyore печатење на дневна или ноќна панталони - официјално лиценцирани.ЛЕСНИ ткаенини.Еластичен појас (БЕЗ џебови).Мерења низ панталони половината од станот (еластична не се протегала) : S=12.5", M=13.5", L=15", XL=16.5", 1 X=17.5", 2 X=19", 3 X=20.5", 4 X=22", 5 X=23.5".Inseam е околу 31" за сите големини.Дизни Жените pajama панталони со Eeyore отпечатоци на долниот дел на левата нога.Панталони имаат еластичен појас (без џебови).Лесна ткаенина е 60% памук и 40% полиестер.Официјално лиценцирани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Овие стилски удобен pajama панталони за жени дневна п

Мека Поврзана 95% Полиестер, 5% Spandex Руно 100% Полиестер.Drawstring затворање.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ Овие жени е руно пи

65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Овие стилски удобен pajama панталони за жени дневна п

100% Памук.Машина За Миење ❤Добар Квалитет Материјал : повеќето удобно lounging pajama панталони за жени.Оваа па

Можете да се меша и натпревар на бивол проверете pajama bottoms со симпатична блузи да се направи секоја вечер

100% Памук.Машина За Миење ❤Добар Квалитет Материјал : повеќето удобно lounging pajama панталони за жени.Оваа па

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Машина За Миење ❤Добар Квали

Доброзаврши hems и отклонување да се обезбеди трајност.Направете вашиот вечери екстра симпатична и ваши

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење 2 ПАРЧИЊА СЕТ : Термичк

Удобен & Секојдневен Стил за јога, пилатес, тренинг, вежби, спиење, и lounging околу куќата, како и дневни секо

УДОБНО ЛАБАВА ОДГОВАРА : Ние дизајниран овие nighties за жените да им понуди доволно простор без да биде пре

СУПЕР МЕКИ : Hacci поврзана pajama bottoms се меки само со точниот износ на рашири; Идеален да се носат како пижами

Машина За Миење.ЛЕСНО НЕГА : Машина за Миење, Собори Сува; ве Молиме погледнете го опис на производот за д

ТОЛКУ УДОБЕН : Направени со користење на 100% памук, нашите capri pajama панталони се однесуваме кон вас на чист

60% Памук, 40% Rayon.Увезени.Повлекување На затворање.Машина За Миење.Мека и пријатна capri pajama панталона.Удобно

100% Памук.Машина За Миење ❤Добар Квалитет Материјал : повеќето удобно lounging pajama панталони за жени.Оваа па

Машина За Миење 2 ПАРЧИЊА СЕТ : Термички долна облека сет : 1 долги ракави врвот + 1 долгометражен дното; Ед

Оваа пената е како втора кожа, дозволувајќи им на вашата кожа да дише слободно 【Руно Поставата】92% Полие

Please wait...