0
clear
  • Мулти-режими Bedwetting Алармот, Enuresis Аларм Систем со Гласен Звук и Вибрации за Деца, Возрасни
  • -20%
  • -20%
Мулти-режими Bedwetting Алармот, Enuresis Аларм Систем со Гласен Звук и Вибрации за Деца, Возрасни

Мулти-режими Bedwetting Алармот, Enuresis Аларм Систем со Гласен Звук и Вибрации за Деца, Возрасни

DEN 678.96

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Ова е 3 во 1 мулти-режими мокрење аларм со интелегентни minicomputer контрола и мулти-алармот режими се избор.Прво, sound mode : Луѓето со нормален слух може да избере овој режим, кој може да се разбудам и заштеда на енергија, тоа е се препорачува режим.Второ, вибрации режим.Трето, звук еден звучен аларм mode (се препорачува за аларм во режим за заштеда на енергија), чиста вибрации на чекање за нивните старатели (не будење други) и соединение на владата (звук + вибрации + блиц).Направени од TPE жица, повеќе еколошки од ПВЦ жица на пазарот.Во споредба со други слични мокрење урина аларм жици на пазарот, тие се подебели и потрајни.Стегачот е подебел, посилни и потрајни.Индукција на жици исто така, може да биде заменет.Спецификација : Предмет Тип : Bedwetting Аларм Материјал : АБС Боја : Бела Батерија Тип : 1 * До 2032 Копчето Батеријата( Не се Вклучени ) Обем : 80+/-3d B Пакет листа : 1 * Bedwetting Алармот 1 * Кабел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО ENURESIS АЛАРМ Тенок, Елегантен и стилски, преносни bedwetting (enuresis) аларм доаѓа со меѓусебно

задржи вашето бебе надвор на ладно и да му помогне да се здобијат со доверба Кога инсталацијата е заврше

Кога се користи како режисер со ноќта тоалет обука, до 9 од 10 деца се запре bedwetting.Безжичниот, батеријавкл

Тоа ќе потрае 3~4 месеци да се запре bedwetting, ние сме секогаш тука да ви помогнат.Нашата цел е да обезбедиме

Безжичниот, батеријавклучен аларм (батеријата вклучена) може да биде во близина на детето или со еден ро

Мини големина, лесно да се инсталира и да се носи, тоа може да биде скриена под облека и лесен за употреба

★ Вибрации потсетување, кога алармот беше активирате, постои глас и малку вибрации за да ве потсети.Ова

Please wait...