0
clear
  • Тремот Shield Водоотпорен Универзална Генератор ќе ги Покрие 32 x 24 x 24 инчен - за Повеќето Генератори 5000-10000 Вати, Црна
  • -20%
  • -20%
Тремот Shield Водоотпорен Универзална Генератор ќе ги Покрие 32 x 24 x 24 инчен - за Повеќето Генератори 5000-10000 Вати, Црна

Тремот Shield Водоотпорен Универзална Генератор ќе ги Покрие 32 x 24 x 24 инчен - за Повеќето Генератори 5000-10000

DEN 1432.80

Достапност
Достапно за нарачка

Генератор маска е направена од 600 D трајни полиестер ткаенини со додадена вода-отпорни ламинат undercoating. 3 Големини на располагање.Може да се користи за складирање.Водоотпорен поддршка држи вашиот генератор целосно суви.И целосно се покриваат со цвест запечатување лента направи тоа 100% водоотпорни.Две купишта на ткаенина на една страна, направете го покриваат времето отпорни, но вентилирани.Велкро на друга страна ви овозможи лесно да се инсталира и да се отстрани.Еластична полите мозок и на дното на рака им овозможува на Сопствен безбедна одговара, особено за време на високи ветрови и тешки временски услови.Заштита на генератор од дожд, снег, УВ зраци, прашина, дрво пса. 3 годишна гаранција.Направени од 600 D тешки ткаенина со 100% водоотпорен слој.Заштита на генератор од дожд, снег, УВ зраци, прашина, дрво sap, и птици.Со вентилирачки структура, и велкро на една страна за лесно да се инсталира и да се отстрани.Еластична полите мозок и на дното на рака за сопствени безбедна одговара, особено за време на високи ветрови и тешки временски услови.Пакет се вклучени : генератор ќе ги покрие x 1. Направени од 600 D тешки ткаенина со 100% водоотпорен слој.Заштита на генератор од дожд, снег, УВ зраци, прашина, дрво sap, и птици.Со вентилирачки структура, и велкро на една страна за лесно да се инсталира и да се отстрани.Еластична полите мозок и на дното на рака за сопствени безбедна одговара, особено за време на високи ветрови и тешки временски услови.Пакет се вклучени : генератор ќе ги покрие x 1. Совет : користете Само во складирање, не користете кога генераторот работи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

75% Rayon, 25% Сатен.Направен во САД.Се повлече На затворање.Машина За Миење.НАПРАВЕН ВО САД.Подигнете го табо

Reinsman.Старател Летаат Маска.Lycra Материјал.Mesh Уши и Очи.УВ Заштита.Reinsman Guardian Летаат Mask Lycra Material Mesh Ушите и Eye

Произведено во САД.Уво Јамка затворање.Уникатен 3 PACK Чипка Ограничено Издание во Боја : Rusty се Зголеми.Се

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

????Прилагодливи Носот Жица : ✿Bendable да се прилагодите на повеќето лица да се обезбеди сит се вклопуваат.Н

Безбедност на Кожата се Грижат : Одлуки со себе може да се обезбеди безбедност и квалитет на маската, без

Без оглед на тоа колку сакате да спијам, око маска ќе остане безбедно во место дури и додека менувањето н

Wegreeco Пливаат Пелена Големина Големи е одлична за бебе 9 месеци 3 години, тежина 2040 кг; Големина на Мал е о

Џерси Ткаенина Уши.Со Увото и Носот Покриеност.Лесен За Вклучување / Исклучување.Ја Елиминира Светли Зр

очите за чистење во чаша парична Казна изработка и креативен изглед се обезбеди нејзината популарност

На Harrison Хауард рачно изработени Уво Аспиратор со Soundproof Сунѓерот Ткаенина Ушите се лесни и издржливи, од

Листтип, противалергиски на лицето маска.Формулиран со антиоксиданс богата со Зелен Чај Екстракти за б

Не Затворање затворање.Рака Мие 100% полиестер влакна.Маски за лице се печатени во целост, и уникатен печа

Висок квалитет на метал алуминиум со висок сјај печат метал табличка.Лесни,Водоотпорен,Анти ' Рѓа и мног

Висок квалитет на метал алуминиум со висок сјај печат метал табличка.Лесни,Водоотпорен,Анти ' Рѓа и мног

Please wait...