0
clear
  • BroilPro Додатоци Гас Скара Маска, Barbeque Скара Опфаќа Вебер, Холандија, Jenn Воздухот, Brinkman, Char Broil, Средни 58 x 23x 46 инчи
  • -20%
  • -20%
BroilPro Додатоци Гас Скара Маска, Barbeque Скара Опфаќа Вебер, Холандија, Jenn Воздухот, Brinkman, Char Broil, Средни 58 x 23x 46 инчи

BroilPro Додатоци Гас Скара Маска, Barbeque Скара Опфаќа Вебер, Холандија, Jenn Воздухот, Brinkman, Char Broil,

DEN 503.52

Достапност
Достапно за нарачка

Мерки : 58 x 23x 46 инчи.На тешки винил со ткаенина, пламен отпорни, водоотпорна и rip отпорни гас скара покривање на располагање.Многу лесно да се чисти, може да се црево надолу со вода и да се исуши на сонце.Страна рачки и Велкро ремени за да се одржи безбеден за скара.Велкро ремени за да се одржи безбеден за скара.Broil Pro Додатоци воведува својот нов СКАРА скара капак.Мерки : 58 x 23x 46 инчи.На тешки винил со ткаенина, пламен отпорни, отпорни на временските и rip отпорни гас скара покривање на располагање.Водоотпорен и УВ отпорни.Многу лесно да се чисти, може да се црево надолу со вода и да се исуши на сонце.Страна рачки и Велкро ремени за да се одржи безбеден за скара.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се вклопува Битие II 3 режач & Битие 300 Серија скари и Битие II LX 300 серија скари на гас.Премиум тешки полиест

IWNTWY скара маска направена од висока густина тешки 300 D Оксфорд Ткаенина, задната страна е обложена со сре

✔Направени на квалитетот оксфорд ткаенина материјал, носат отпорни, антистареењето, прашинадоказ, изд

Совршено Одговара : Нашата Скара Покритие одговара на повеќето брендови, како што се јаглен знакјаглен

КЛАСИЧЕН ДОДАТОЦИ РАЗЛИКА : Veranda опфаќа оди на екстра миле со внатрешни работи врзани шевовите за сила, с

Водоотпорен И Сите ВРЕМЕНСКИ ЗАШТИТА : 600 D полиестер изработка на ткаенини штити од прашина, остава, сон

На Grillman Скара Покрие / BBQ Корица вклопува сите популарни гас скара и скара скара брендови.Ако сте во пот

Димензиите на Пелети Скара на Корица : L 45.67" x W 32.28" x H 47.63".НАПРАВЕНИ од ИЗДРЖЛИВ & ДОБАР КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ

Долготрајна ИЗДРЖЛИВОСТ Изградена на тешкидолжност, трајни 600 D оксфорд полиестер со врзани шевовите и

Со цел да се вклопи 2 режач скари, Средни јаглен скари и на пушачите до 52 инчи широка 14mil винил материјал о

【Надгради Тешки Материјал】Нашите скара маска е направена од висока густина оксфорд ткаенина со ПВЦ об

Премиум У V ОТПОРНИ ТКАЕНИНИ Изработени од тешки оксфорд полиестер платно ткаенини со отпорни на вода PVC

Со цел да се вклопи 34 режач скари на гас, големи јаглен скари и на пушачите до 62 инчи широка.Тешки Премиум

Please wait...