0
clear
  • Acrux7 24PCS А5 Поли Плик Папки, А5 Пластични Коверти со Предвремени Затворање, Јасно А5 Чување на документи Папка со Џебови за на Училиште, Дома, на Работа и Канцеларија Ор
  • -20%
  • -20%
Acrux7 24PCS А5 Поли Плик Папки, А5 Пластични Коверти со Предвремени Затворање, Јасно А5 Чување на документи Папка со Џебови за на Училиште, Дома, на Работа и Канцеларија Ор

Acrux7 24PCS А5 Поли Плик Папки, А5 Пластични Коверти со Предвремени Затворање, Јасно А5 Чување на документи Папка

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

7 во секој пластични папки одговара прилично голем капацитет, што ќе се одржи до 150 листови А5 Трудови. 【Широк Апликации】Нашите пластични торбичка е пренослив да ги чувате вашите предмети на чување и ви помогне да го решите средена, нашите пластични датотека се широко се користи за хартија, приемот, датотека, Фактура, фактура за складирање, молив торба, Канцелариски Материјали во home/училишта/канцеларии/болници.Надвор мини етикета џеб помага да се класифицираат и да се идентификуваат вашите датотеки. 【Шарени Транспарентен Коверти & Голем Капацитет】24 поли коверти во 6 бои ( 4 Јасно, 4 Сина, 4 Зелена, 4 Розова, 4 Жолта, 4 Виолетова). 【Дизајн со Snap Копчето & Label Џеб】Snap копчето дизајн погодно за отворање и за обезбедување на вашите лични предмети, не треба грижете се за управување со Загуба.✉ Овие А5 попер папки се одлични за чување на документи, белешки, приходи и чисти сметки, чување стари фотографии, водење на мал важни писма на едно место,Паричници големина : 9. ✉ На различни бои се корисни премногу во разликување помеѓу она што се чуваат документите во она што џеб Лесно да се Носат - доволно Мал за да го собере во џеб или чанта.Лесно да се Најде Документи - јасно А5 складирање папка имаат торбичка на предната за етикети.Acrux7 24 PCS А5 Поли Плик Папки, Мулти-Обоени А5 поли плик папка Јасно Пластични папки со pockete Јасно А5 Документ Паричникот Складирање Папка со Џебови : ✉ На А5 Документ Паричникот Папки се изработени од Полипропилен.Тоа може ефективно го блокира влага и заштита на датотеки од оштетување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★【Количина во Пакет】 2 парчиња на Предната Горниот Суспензија за Контрола на Арм ★【Осветленост#】 K64029

Висококвалитетни материјали : Направен од висококвалитет најлон материјали, трајни, изолација и носато

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron

Слабовидните Преголеми Проверете Регистрирате без покритие, купување опфаќа одделно.Направен во САД.М

ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС? : Со 1 / 3 од пазарната цена, ќе може да се добие ист квалитет на производите тука!

Нашите сличен производ беше успешно се користи за да го избришете Alaskan Exxon Valdez Масло Истури во 1989 година.

????СУПЕР УДОБНО!Без разлика дали сте на плажа или во работа за статистика, овој дрес ќе направи да се чувс

МОЌЕН Брзо дејство, тројно ензим формула се распаѓа отпад и ткиво за да се спречат clumping, затнување, и рез

Висок Квалитет : пред влез влезот има водоотпорна пролет корица која се затвора кога не е во употреба за

Директна замена се вклопува и се врши како на оригинална опрема за посебни возила.Сигурен fit прецизнос

????Добредојдовте на Hessimy Продавница????????Превозот Imformation????✈✈Стандард на Превозот обично трае 715 дена да

Мека на допир и удобно се чувствуваат.Исто така, тоа е згодна декоративни парче за дома, тремот, sunroom, дне

Автомобил Копчиња Answer : ___________________________ Note : пакувањето на производот може да бидат различни во секоја се

Нашите класичен бранеа никел бања огледало е сега се достапни во нервира аглеста дизајн.Оваа правоагол

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Светот е #1 препорачува бренд се Препорачува од страна на повеќе машина за миење садови брендови во свет

Цврсто дрво изградба.Еден комунални фиока.Две вратата отворена за складирање со прилагодлива полица во

Овие тропски лисја и luau цвеќиња се добар помошник за да ги красат маса.9 инчен тропска палма лисја, 24piece 5 i

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

Модел имаме специјално дизајниран за дигитални индикатор знаци, кои се поефикасно и побрзо да се корист

Направени со користење на највисоко квалитетни компоненти.Изведба и квалитет се тестира.Повеќето дове

【КОМПАТИБИЛЕН СО BEFANO】 специјално Дизајниран за BEFANO Преносни Шише Потоплите, овој адаптер обезбедува с

ПОМАГА во СПРЕЧУВАЊЕ на СЕПТИЧКИ БЕКАП : Помага во спречување на септички систем резерви по ефикасно по

Please wait...