0
clear
  • Женска Лична Хигиена Комплет од MFASCO
  • -20%
  • -20%
Женска Лична Хигиена Комплет од MFASCO

Женска Лична Хигиена Комплет од MFASCO

DEN 203.76

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно Расположливиот Лична Хигиена Пакет.Вклучува Женска Санитарна Заштита.Вклучува Lip Balm 1-санитарни салфетка, 1-emery одбор, 4-лосион за кожата пакети, 1-lip balm, 1-ткиво пак, 1-забен конец, 1-паста за заби, 1-четка за заби, 1-поклопец четка за заби, 1-шампон, 1-бар сапун, 10-памук совети, 1-чешел, 3-за еднократна употреба washcloths, 4-premoistened чисти брише.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цврсто дрво изградба.Еден комунални фиока.Две вратата отворена за складирање со прилагодлива полица во

Висококвалитетни материјали : Направен од висококвалитет најлон материјали, трајни, изолација и носато

????Добредојдовте на Hessimy Продавница????????Превозот Imformation????✈✈Стандард на Превозот обично трае 715 дена да

ГОЛЕМИНА : 12" x 20" Отворено Перница Insert (2 парчиња).ТКАЕНИНИ : Фирма полиестер цврсти бели мазна заврши рабо

Изградени со премиум материјали, ужива висока густина, добра цврстина и долг животен век.На поврзување

Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Ве молиме овозможи мало отс

Триаголник Шамија 2.Сите наши производи се смислено дизајниран, добро стокмено, љубов пакуваат и ги пред

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

ПОМАГА во СПРЕЧУВАЊЕ на СЕПТИЧКИ БЕКАП : Помага во спречување на септички систем резерви по ефикасно по

МОЌЕН Брзо дејство, тројно ензим формула се распаѓа отпад и ткиво за да се спречат clumping, затнување, и рез

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Слабовидните Преголеми Проверете Регистрирате без покритие, купување опфаќа одделно.Направен во САД.М

Содржи (1) resealable торбичка, секој со 20 одделни јазичиња на машина за миење садови сапун во внатрешноста.Пр

Производ Големина : Должина 32 Инчен Ширина 32 Инчи ( 80 x 80 cm) Круг.Answer : ___________________________ Note : Пакетот Вклучува

Зачувување на вашите алатки, спортска опрема или чистење материјали од патот и во System Build Шеф Ѕид Кабине

Ние ги користиме Премија ЕкоПријателски Хартија Шума Рекреација Советот (FSC) уверение од страна на Rainfore

★【Количина во Пакет】 2 парчиња на Предната Горниот Суспензија за Контрола на Арм ★【Осветленост#】 K64029

Please wait...