0
clear
  • ВОЛКОТ Унисекс 460606 Дигитален Дисплеј Види
  • -20%
  • -20%
ВОЛКОТ Унисекс 460606 Дигитален Дисплеј Види

ВОЛКОТ Унисекс 460606 Дигитален Дисплеј Види

DEN 10798.80

Достапност
Достапно за нарачка

Рачно изработени во вистинска кожа, 1 ликвидација модул 3 дел види складирање, заклучување стаклен капак, се заклучува во ткаенината.Патентирани Иновации - Секој ВОЛК winder брои точниот број на ротации.Сите други winders проценка на број на ротации.Движење.Случај Дијаметар : 0mm.Земајќи дизајн, функција и внимание на детали на едно ново ниво, оваа единствена winder со складирање е прецизно рака-направена на песочни зрна кожа.Тој е хром-обложено и поставата е ултра-велур.Пристап до winder е преку простор за заштеда на енергија ротирачки џеб вратата дека е умно инженерните да слајд под основата на winder и отворено да ја прикаже убавината на часовници, кои се чуваат безбедно место со ВОЛКОТ заштитено заклучување во ткаенината.Дополнителен простор за три часовници и додатоци може да се најде во внатрешноста на inconspicuous повлекување од фиока.Поради тенок профил на фиока за механички часовници ве молиме да се осигурате дека на рака или нараквица на штрек е затворен цврсто низ ткаенината, за поголем нараквици, отстранете ја ткаенината целосно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Карактеристики 15 програмиран settings совршен за повеќето часовници Механизам.Како секоја единица е наред

【СУПЕР ТИВОК МОТОР】Усвојување на Јапонски Mabuchi Мотор,Исклучително тивок и долготраен, работи без буча

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Погоден За Повеќето Часовници : Пог

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува (Mode 4) 1000 TPD 10

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прика

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

Please wait...