0
clear
  • Ceymodir Види Winder за Автоматско Часовници, Супер Тивок Мотор, Дрвени Види Winder Кутија со Заклучување, Sinlge
  • -20%
  • -20%
Ceymodir Види Winder за Автоматско Часовници, Супер Тивок Мотор, Дрвени Види Winder Кутија со Заклучување, Sinlge

Ceymodir Види Winder за Автоматско Часовници, Супер Тивок Мотор, Дрвени Види Winder Кутија со Заклучување, Sinlge

DEN 1031.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 V) батерии (не се вклучени во пакет), АА батерии за Напојување го прави тоа подвижен види winder кутија.【Рачно изработени цврсто дрво дизајн】CEYMODIR види winder за автоматско часовници се направени од таписерии цврсто дрво, 100% дрвени изработка. 【Голема вредност за пари】На CEYMODIR види winder за автоматско часовници направен од цврсто дрво е многу текстура и е одлична декорација за убава куќи или студија.Mode 1 : Стоп.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.По 25 ригорозни процеси и исклучителна изработка на дрво, заврши CEYMODIR види winder.Го види перница е погодна за речиси сите автоматски рачни часовници на пазарот.Тоа е 100% се рачно изработени се види winder, што е многу достоен на купувањето, и тоа е исто така многу добра Добра колекција на уметност!Ние веруваме дека ова види winder можат да се постигнат резултатите кои ги сакате и да ги задоволи вас!.7-инчен ултра-широк прилагодливи види перница во watch winder е многу флексибилен и може да биде целосно прилагодени на еден автоматски рачни часовници за мажи и жени од различни големини на пазарот. 【Одговара за часовници големина】На 1.Не само што може тоа да биде дадена како подарок за другите, но, исто така, може да биде вашата сопствена колекција. 【Моќ дизајн】Можете да власт види winder на 3 начини : 1 AC 100-240 V адаптер (вклучена во пакетот) и 2 АА (1.На метал knob има пет ликвидација начини за вас да се избере.Режим 5 : Напред ротација за 5 минути, обратна ротација за 5 минути, работат континуирано, за 3 часа, стоп за 9 часа, и да го повтори.Во прилог на ова, види winder случај исто така е опремена со ретро месинг заклучување за да ги красат види winder кутија и да се спречи тоа од случајно отворање.Но, не снабдувањето со енергија во исто време, во спротивно тоа ќе ја оштети види winder.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Погоден За Повеќето Часовници : Пог

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прика

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види

【СУПЕР ТИВОК МОТОР】Усвојување на Јапонски Mabuchi Мотор,Исклучително тивок и долготраен, работи без буча

* За автоматско часовници тестирање и да се види winder алатка Автоматско Види Winder Часовничар Поправка Ала

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Please wait...