0
clear
  • Опрема Про Спорт Акција Камера - HD 1080P Мини видео камера w/ 12 MP Cam, 2.4 Екран на Допир за USB, SD-Картичката HDMI, Батерија - Водоотпорен Случај, USB Кабел, Безжичен Далечински Уп
  • -20%
  • -20%
Опрема Про Спорт Акција Камера - HD 1080P Мини видео камера w/ 12 MP Cam, 2.4 Екран на Допир за USB, SD-Картичката HDMI, Батерија - Водоотпорен Случај, USB Кабел, Безжичен Далечински Уп

Опрема Про Спорт Акција Камера - HD 1080P Мини видео камера w/ 12 MP Cam, 2.4 Екран на Допир за USB, SD-Картичката

DEN 2854.08

Достапност
Достапно за нарачка

Однесете ја до парк, плажа, на планина, го однесе до небото и да го фати сите!Користете го водоотпорен случај, рака на или планината тоа точно каде што сакате.Оваа Мини Hi-Резолуција Дигитална Камера & видео камера е лесен за употреба и ви овозможува да го испратите вашето видео записи за сите да го видат.4" Touch Screen Дисплеј Панел Снимање на Видео : Изберете Помеѓу 1080 P, 720p или VGA Видео Резолуција до 1920 x 1280 Пиксели Видео Фотографирање Рамка Стапки : Изберете Помеѓу 120, 60 или 30 FPS Слика Земајќи : Изберете Помеѓу 12, 10, 8 или 5 Мега Пиксели Слика Резолуции до 4000 x 3000 Пиксели 4 X Дигитален Зум Функција Микро SD Картичка (Поддржува до 32 GB) Мини HDMI Порт за Конекцијата за Далечинска Контрола Вклучени Безжично Прилепува Слики и Видео Записи Invertible Дигитални Екранот на животниот Век на Батеријата : Повеќе од 2 Часа се Поврзете на КОМПЈУТЕР и Споделување преку USB Работи за Windows и Mac Батерија : Литиум 1500m Ah CMOS Слика Сензорот Технологија 10 Втората Слика Тајмерот Функција IPX8 Водоотпорен Случај Оценка за Длабочини и до 3 Метри Вклучува : USB Кабел,Поздравниот-Доказ Случај, Далечински управувач, Монтажа Клипови.4" допир на екранот за видео реприза) и settings (подесувања на конфигурација.БЕЗЖИЧЕН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : акција cam доаѓа со далечински управувач, па можете да правите фотографии и да снимате видео безжично.ДОПИР : Опремен со 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Нашите сличен производ беше успешно се користи за да го избришете Alaskan Exxon Valdez Масло Истури во 1989 година.

ПОМАГА во СПРЕЧУВАЊЕ на СЕПТИЧКИ БЕКАП : Помага во спречување на септички систем резерви по ефикасно по

Palmolive Еко Гел машина за миење Садови Детергент, Лимон, Поздравниот, 75 fl мл : Нуди чувствувате чистење во в

Меки руно sweatshirt врвот натпревар и со тесни фармерки,leggings,маици,блузи,кошули,црни панталони,коленото вис

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

Овие тропски лисја и luau цвеќиња се добар помошник за да ги красат маса.9 инчен тропска палма лисја, 24piece 5 i

ДИМЕНЗИЈА : Правни големина за доволно простор, 14 x 10 инчен / 37 x 26 см, погодна за разни документи, проекти,

Производ Големина : Должина 32 Инчен Ширина 32 Инчи ( 80 x 80 cm) Круг.Answer : ___________________________ Note : Пакетот Вклучува

Висок Квалитет : пред влез влезот има водоотпорна пролет корица која се затвора кога не е во употреба за

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

Изградени со премиум материјали, ужива висока густина, добра цврстина и долг животен век.На поврзување

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Автомобил Копчиња Answer : ___________________________ Note : пакувањето на производот може да бидат различни во секоја се

Ние ги користиме Премија ЕкоПријателски Хартија Шума Рекреација Советот (FSC) уверение од страна на Rainfore

Големина:месо тело Големина (B x H) : 1 / 2" x 1 / 2" Севкупната Должина (L) : 4.5".GTN2 вметнете престане да обезбедув

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и

Тешки ѕид bulkhead е моделирана на највисоко отпорност на ПВЦ елиминирање на можноста за наоѓање на скриени

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron

Целосно Расположливиот Лична Хигиена Пакет.Вклучува Женска Санитарна Заштита.Вклучува Lip Balm 1санитарни

Памук Смеса.Дише и Пријатно Памучна ткаенина за бебе момче облека, модни роденденски подарок за вашите

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

????СУПЕР УДОБНО!Без разлика дали сте на плажа или во работа за статистика, овој дрес ќе направи да се чувс

Please wait...