0
clear
  • JQUEEN Види Winder,Пијано Финиш со Високо Сјаен Лак,Надгради и Прилагодливи се Види Перници,Powered by Тивок Јапонски Mabuchi Мотор со LCD Екран на Допир и Далечински Управувач(црв
  • -20%
  • -20%
JQUEEN Види Winder,Пијано Финиш со Високо Сјаен Лак,Надгради и Прилагодливи се Види Перници,Powered by Тивок Јапонски Mabuchi Мотор со LCD Екран на Допир и Далечински Управувач(црв

JQUEEN Види Winder,Пијано Финиш со Високо Сјаен Лак,Надгради и Прилагодливи се Види Перници,Powered by Тивок Јапонски

DEN 1082.40

Достапност
Достапно за нарачка

Го Види Winder има 4 Winder Простор.Дрво Школка + Пијано Боја + Надгради Прилагодливи Види Перници + Акрилик стакло +LCD Екран на Допир+исклучително тивок мотор.LCD Екран на Допир на Екранот s Склоности : Вертикален дизајн помага да се зачува простор и изгледа одлично во спалната соба или канцеларија.Пијано печење лак изглед и Акрил органско стакло за прикажување луксузни часовници.Силни и издржливи, не е лесно да попуштат и не ќе се скрши, да може ефективно да се спречи нула, високо ниво на транспарентност и добро безбедност.JQUEEN види winder е добро познат види winder производителот, ние производство секоја види winder со голема инспирација во дизајнот и врвен квалитет на материјали.До милиони луѓе од повеќе од 20 земји користат JQUEEN види winder секоја година.Ако ви се Бори да најде сигурен види winder бренд, со постои сомнеж дека е JQUEEN.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Погоден За Повеќето Часовници : Пог

5 V) батерии (не се вклучени во пакет), АА батерии за Напојување го прави тоа подвижен види winder кутија.【Рач

Карактеристики 15 програмиран settings совршен за повеќето часовници Механизам.Како секоја единица е наред

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прика

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

Please wait...