0
clear
  • JIKIOU 30pcs Поли Плик, Јасно Пластика Плик Папка со Копче Затворање, Водоотпорен, Писмо, Големина, А4 Големина, за Училишни и Канцелариски Материјали
  • -20%
  • -20%
JIKIOU 30pcs Поли Плик, Јасно Пластика Плик Папка со Копче Затворање, Водоотпорен, Писмо, Големина, А4 Големина, за Училишни и Канцелариски Материјали

JIKIOU 30pcs Поли Плик, Јасно Пластика Плик Папка со Копче Затворање, Водоотпорен, Писмо, Големина, А4 Големина,

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Содржи : 30pcs јасно плик папки со копче затворање.На обновливи плик може да се користи за на училиште, дома, на работа, канцеларијата на патување и бизнис патување.Ве молиме да уживаат 5-ѕвезда и 3-годишна гаранција за враќање или замена.Копче Затворање Дизајн : Тоа веќе не е потребно да се заврши на јаже постојано, и тоа е поудобно заштеда на време и да се отвораат и затвораат на поли папки.И копчето е направен од пластични материјали, може да се користи постојано и не е лесно да се оштети.Јасно да се Види : Јасно, со високо ниво на транспарентност, нема повеќе комплицирано означување за класификација повеќе, можете директно да ги проверите вашите датотеки, правејќи ја вашата канцеларија учење побрзо и поудобно.Никогаш не се грижите за наоѓање повеќе датотеки.Производ Големина : 12.79 во x 9.3 во (325 x 236 ММ), поголеми од А4 и НАС писмо, големина, па вашите важни документи, никогаш не ќе мора ризикот на свиткување или брчки и може да се стави А4 или мали објекти во папки или извади лесно.Висок Квалитет : 22 C(0. 22 мм) дебелина значи подебели, ултразвучно заварување и крои не се лесно да попуштат, запечатен на три страни за да се спречи хартија за паѓање од, солза-отпорни, влага-доказ, безбоен и без мирис, ефикасно да го заштити вашите важни документи.Производ Функција : најдобар начин да се организира документи, канцелариски материјал, промени, патни информации, игра картички, датотеки, сметки, договори, е-mail пораки, каталози, scrapbooks, сликарски дела, приходи, прирачници, меморандуми, проекти, презентации, фотографии, писма и форми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Хардвер Само, Не вклучувајќи вратата панел.Основни информации : Материјал : Метал;Површина : Брусен нике

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и

★【Количина во Пакет】 2 парчиња на Предната Горниот Суспензија за Контрола на Арм ★【Осветленост#】 K64029

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Функција : Женска Преголеми Sweatshirt, Sherpa Pullover Женска, Меки Руно, Долг Ракав, Околу Врат, Лабави, Солидна Бој

Големина:месо тело Големина (B x H) : 1 / 2" x 1 / 2" Севкупната Должина (L) : 4.5".GTN2 вметнете престане да обезбедув

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

ПОМАГА во СПРЕЧУВАЊЕ на СЕПТИЧКИ БЕКАП : Помага во спречување на септички систем резерви по ефикасно по

Направени со користење на највисоко квалитетни компоненти.Изведба и квалитет се тестира.Повеќето дове

Овие тропски лисја и luau цвеќиња се добар помошник за да ги красат маса.9 инчен тропска палма лисја, 24piece 5 i

Изградени со премиум материјали, ужива висока густина, добра цврстина и долг животен век.На поврзување

ДИМЕНЗИЈА : Правни големина за доволно простор, 14 x 10 инчен / 37 x 26 см, погодна за разни документи, проекти,

Висок Квалитет : пред влез влезот има водоотпорна пролет корица која се затвора кога не е во употреба за

★【Квантитетот и Боја】12 Пакети Јасно Бел Документ Коверти, Издржлив и Лесен за Употреба ★【Големина】Д

????СУПЕР УДОБНО!Без разлика дали сте на плажа или во работа за статистика, овој дрес ќе направи да се чувс

Слабовидните Преголеми Проверете Регистрирате без покритие, купување опфаќа одделно.Направен во САД.М

Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Ве молиме овозможи мало отс

Нашите класичен бранеа никел бања огледало е сега се достапни во нервира аглеста дизајн.Оваа правоагол

Цврсто дрво изградба.Еден комунални фиока.Две вратата отворена за складирање со прилагодлива полица во

Производ Големина : Должина 32 Инчен Ширина 32 Инчи ( 80 x 80 cm) Круг.Answer : ___________________________ Note : Пакетот Вклучува

Ние ги користиме Премија ЕкоПријателски Хартија Шума Рекреација Советот (FSC) уверение од страна на Rainfore

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС? : Со 1 / 3 од пазарната цена, ќе може да се добие ист квалитет на производите тука!

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

ЕЛИМИНИРА МИРИС : Нашата формула целосно го неутрализира мирис на изворот, оставајќи отпадоци тави цело

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

Palmolive Еко Гел машина за миење Садови Детергент, Лимон, Поздравниот, 75 fl мл : Нуди чувствувате чистење во в

Please wait...