0
clear
  • 1212mm MGEHR1212-3 Струг Cut-Off Grooving Разделба Алатка за Носител со 10pcs MGMN300 Инсерти
  • -20%
  • -20%
1212mm MGEHR1212-3 Струг Cut-Off Grooving Разделба Алатка за Носител со 10pcs MGMN300 Инсерти

1212mm MGEHR1212-3 Струг Cut-Off Grooving Разделба Алатка за Носител со 10pcs MGMN300 Инсерти

DEN 597.36

Достапност
Достапно за нарачка

Материјали : Направен од високо-квалитетни материјали и издржливи.Карактеристики : целокупната висока температура, термичка обработка, со висока цврстина, долг животен век.Перформанси : Добро ниска температура влијание цврстина, да се подобри своите перформанси.Предности : Брзо сечење брзина се зголеми продуктивноста, да заштедат време и пари.Квалитет : 100% нов висок квалитет.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Носител на Модел : MGEHR1212-3 месо тело со Дијаметар : 12*12mm Пакет Листата : 10pcs MGMN300 Вметнете 1pcs MGEHR1212-3 Струг Grooving Алатка Држачот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тесен Разделба Намалувања.Располагање Со Квадратни Или Fluted Секачи.Сигурен Зафат Се Справи.Никогаш Не Т

Количина : 2 парчиња.A : 15 / 16" Б : 1 / 2" C : 7 / 16" D : 11 / 2", Месо Тело 1 / 2" 250102 Досадно, Претворајќи Алатка Држачот за

Сигурно има 3 / 16 1 / 2" плоштад дијаметар алатка битови.За користење со РЕЛЕВАНТНОСТА алатка пост 250100 или 2

➤Направени од Волфрам челик,Секоја промена алатка трае само неколку секунди, со висок квалитет...

[Ултра голема цврстина] : надворешниот grooving алатка носителот тешко легура сечилото вртење алатка има ис

Материјал : Високо квалитетен Челик Трајни производи за Долго Време се Користи,Висока јакост и цврстина

Сет од 5 ХСС Ножеви 1 / 16" X 5 / 16" X 3.5" за Струг Разделба Отсечени Носители.РАЗДЕЛБА ОТСЕЧЕНИ АЛАТКА НОСИТЕЛО

Материјал : алуминиум легура, НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, Волфрам Карбид.Средината на Големината Алатка Детали

Please wait...