0
clear
  • Хо Стиви! Мажите Осип Guard - Краток Ракав Лабави Surf Пливаат Кошула - UV Заштита UPF 50+
  • -20%
  • -20%
Хо Стиви! Мажите Осип Guard - Краток Ракав Лабави Surf Пливаат Кошула - UV Заштита UPF 50+

Хо Стиви! Мажите Осип Guard - Краток Ракав Лабави Surf Пливаат Кошула - UV Заштита UPF 50+

DEN 191.28

Достапност
Достапно за нарачка

(Јамка останува скриен, ако не сакате да го користите).Ако не сакате вашиот Rashguard вее околу вашиот стомак, додека сте сурфање или пливаат, само вратоврска вашиот boardshorts string за да циклусот на предната страна на Осип Гарда.Join thousands of Хо Стиви!фанови, и за спречување на изгореници и стомакот осип со нашите Осип Guard Surf Кошула. ???? 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Како со сите наши сурфање производи, ако не сте целосно задоволни од БИЛО која причина, едноставно да го вратите вашиот Мажите Кратко Sleeve Осип Guard Surf Кошула во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.Лесен и трајни Super Stretch материјал обезбедува UPF 50+ заштита од сонце.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

87% Полиестер, 13% Spandex.Машина За Миење.Raglansleeve rashguard кој стои јака и логото на градите.Kanu Surf претставува наши

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

Патент затворање.П : што Е патент / лизгачот пластични или метални?.Тоа е полуавто дека можам да го заклуч

Комбинација на Модата, Спортски, Секојдневен, Тенок и Класичен.82% Најлон, 18% Spandex.Осип Guard Стил : САМО сурфа

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Не Затвор

87% Полиестер, 13% Spandex.Машина За Миење.Raglansleeve rashguard кој стои јака и логото на градите.Kanu Surf претставува наши

100% Полиестер.Се повлече На затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Classic е технички домот,

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

87% Полиестер, 13% Spandex.Машина За Миење.Raglansleeve rashguard кој стои јака и логото на градите.Kanu Surf претставува наши

80% Најлон, 20% Spandex 【Увезени, со најдобра услуга на клиентите】Ние ви препорачуваме сајт кои се однесуваат

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

Please wait...