0
clear
  • YUEDGE Жените Влага Wicking Памук Cushioned Екипажот Чорапи 5 Пара/Пакет Спортски Игралишта Спортски Одење Пешачење Чорапи
  • -20%
  • -20%
YUEDGE Жените Влага Wicking Памук Cushioned Екипажот Чорапи 5 Пара/Пакет Спортски Игралишта Спортски Одење Пешачење Чорапи

YUEDGE Жените Влага Wicking Памук Cushioned Екипажот Чорапи 5 Пара/Пакет Спортски Игралишта Спортски Одење Пешачење

DEN 1500.00

Достапност
Достапно за нарачка

80% Чешлани Памук, 17% Polyamide, 3% Spandex.Увезени.Рачно Или Во Машина За Миење.CUSHIONED ЧОРАПИ - Cushioned footbed и лак поддршка направи нашата пешачење чорапи повеќе меки и удобни, со кои се намалуваат нога триење и олеснување на нога замор, додека прецизност пета првенство креира безбедна се вклопуваат и да помогне во намалувањето на млечна киселина акумулација s работа.Целосна тери на висока густина текстура со голема еластичност, тоа може добро да се ублажи влијанието и триење, прави вашите нозе удобно.Трнлив засилен овие солиден чорапи со екстра предиво во дното за да се обезбеди додадена заштита во големо влијание области за зголемување на издржливост.Можете да бидете сигурни овие чорапи ќе трае толку долго како вашата работа чевли или челик пети чизми.Идеален за надворешна употреба спорт - пешачење, одење, на работа, кампување, mountaineering, качување, backpacking, патуваат, разни атлетски определба или со секојдневно носење.Категории : Женска Пешачење Чорапи.Ткаенина Состав : 80%Чешлани памук, 17% Polyamide, 3% Spandex.Големина на : .L (Жени Чевли 6-9 НИ Големина).XL (Жени Чевли 9-12 НИ Големина).Нето Тежина : 2.47 мл/пар.Пакет Содржина : 5 Парови на Женска Екипа Чорапи.Колку вашите обувки, чорапи носи за време на пешачки патеки, исто така може да имаат значаен ефект на вашиот комфор.YUEDGE поместена пешачење чорапи со уникатен дизајн да може ефективно да се олесни нога замор.Топли Совети.За да се избегне намалување или губење на мекост и еластичност, ве молиме следете ги следниве инструкции за перење : .Миење на внатрешноста со слични бои на температурата на водата да не се над 30°C или 86°F. Машина перат.Не Железо.Не собори сува со висока температура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Tphon е сигурен во помагајќи ти и твоите

Машина за миење ладно, собори сува ниска, не сува чиста, не железо, не кајгана.НЕОБВРЗУВАЧКИ МЕКАВОДАТ ВР

100% Најлон.Машина За Миење ↑ пакет димензии над RUNNERSWORLD НАГРАДА за ПОБЕДНИКОТ На Rockay Забрза беше избран м

【ОкоФаќање на Симпатична Дизајн】 Овие bowknot & износени коленото високи чорапи се привлечни 【Атмосфера &

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.33 inches : Пета до пети Должи

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Божиќ чорапи се направени од издржлив burlap и висок квалитет на текстил, кадифе и доаѓа со здра

78% Најлон,12% Природен Латекс Гума,8% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Машина за миење со ладна со слични бои.Нехло

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Полиестер.ОСНОВНИ MULTISPORT СПОРТСКИ ЧОРАПИ : На Allsport е нашиот најголем економски верзија на класичен сп

100% ВОДООТПОРНИ ЧОРАПИ : 3 Слоеви изградба interlining со водоотпорен мембрана наменета за бројни активности н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Квалитетот чешлани памучна ткаенина,

8% најлон.ЗАБАВА СПОРТСКИ ЧОРАПИ : издвоите на поле, или судот со овие луди Вратоврска Боја Цевка чорапи в

98% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Се вклопува sock големина 68.5 Се вклопу

✅ 3Пар Компресија Чорапи Кои одговараат Само Десно Уморни од трошат пари на прескапата компресија чора

Полиестер,Памук,Spandex.Машина За Миење ❤ МАТЕРИЈАЛ Направен од 78% Памук, 20% Полиестер и 2% Spandex.Природната бо

Please wait...